Badania boreliozy z rabatem 25%


3.65 avg. rating (73% score) - 17 votes

Badania boreliozy z rabatem 25%. Tylko w czerwcuBadania boreliozy z rabatem 25%

Znamy historię człowieka, który wybrał się na rutynowe badanie wzroku. Zasłonił prawe oko, wszystko było OK. Zasłonił lewe- z przerażeniem odkrył, że nie widzi nic. Dopiero później okazało się, że stopniowo narastająca, podstępnie rozwijająca się ślepota była efektem boreliozy spowodowanej ukąszeniem kleszcza kilka lat wcześniej…

Borelioza to realne zagrożenie. Dodatkowo w woj. śląskim jej występowanie jest bardzo częste. Jeśli więc kiedykolwiek zostali Państwo ukąszeni przez kleszcza, warto przebadać się pod kątem boreliozy. W czerwcu przygotowaliśmy dla Państwa ofertę specjalną- badania pod kątem boreliozy z 25% rabatem. Szczegóły w tabeli poniżej:

 

 

Numer badania

Nazwa

Cena regularna

Cena promocyjna (czerwiec)

507

Borelioza p/c IgG

35,00 zł

26,25 zł

508

Borelioza p/c IgM

35,00 zł

26,25 zł

323

Borelioza p/c IgG / IgM

70,00 zł

52,50 zł

372

Borelioza p/c IgG (Test potwierdzenia Western – Blot)

90,00 zł

67,50 zł

371

Borelioza p/c IgM (Test potwierdzenia Western – Blot)

90,00 zł

67,50 zł

 

Do powyższych cen badań należy doliczyć 2 zł za pobranie materiału. 

Więcej na temat tych badań dowiedzą się Państwo w naszym artykule poświęconym badaniom boreliozy. Powyższe badania realizujemy pobierając do badania krew. 

Z oferty można skorzystać w każdym z naszych punktów pobrań. Nie potrzeba mieć ze sobą skierowania czy specjalnych kuponów.

Przy okazji wizyty w jednym z naszych punktów pobrań, proponujemy rozważenie zakupu pakietu badań- jednego z 18 jakie mamy w ofercie. Pozwalają one oszczędzić nawet do 65 zł. 

Aby mieć aktualną informację o ofertach takich jak ta, wystarczy zainstalować na swoim telefonie lub tablecie naszą oficjalną aplikację dla systemu Android lub zapisać się do naszego newslettera

Będzie nam także miło, jeśli poinformują Państwo o tej ofercie swoją rodzinę i znajomych. Dziękujemy!

Zobacz także: