Badania krwi Będzin


4.16 avg. rating (83% score) - 95 votes

Badanie krwi Będzin

ul. Piłsudskiego 99 (Zobacz widok od strony ulicy)
tel. 32 416 25 27

GODZINY OTWARCIA:
Poniedziałek – Piątek:
Pobieranie materiału: 6.00 – 12.00
Wydawanie wyników: 6.00 – 12.00
Sobota:
Pobieranie materiału: 7.00 – 11.30
Wydawanie wyników: 7.00 – 11.30
Punkt pobrań czynny w sobotę Parking karta senior osoba niepełnosprawna

W Będzinie Śląskie Laboratoria Analityczne posiadają Punkt Pobrań na ul. Piłsudskiego 99.

Badania krwi w Będzinie realizujemy w nowoczesnym budynku Centrum Medycznego Promedica na ul. Piłsudskiego 99. Lokalizacja ta jest świetnie skomunikowana – budynek znajduje się kilkaset metrów od DK 86, drogi łączącej GOP z Warszawą czy Łodzią. Charakterystyczne punkty w pobliżu to także salon meblowy Black Red White czy stacja paliw Statoil. Przy samym punkcie można bez problemów zaparkować- posesja posiada własne miejsca parkingowe. 

Badania krwi Będzin

Punkt pobrań jest czynny w godzinach 6.00 – 12.00 w dni robocze oraz w godzinach 7.00 – 11.30 w soboty. Mieści się na I piętrze budynku. Nie trzeba się wcześniej na badania umawiać. Do dyspozycji klientów pozostaje komfortowa poczekalnia wraz ze specjalnie wydzielonym miejscem dla najmłodszych pacjentów. Dla Państwa wygody w tym punkcie pobrań akceptujemy płatność kartą. Większość wyników badań można otrzymać drogą mailową.

W Będzinie można skorzystać z całej palety oferowanych przez Śląskie Laboratoria Analityczne badań. Zachęcamy naszych klientów do rozważenia zakupu pakietów badań. Badania zakupione w którymś z paneli każdorazowo dają oszczędności w stosunku do badań zakupionych pojedynczo – nawet do kilkudziesięciu złotych. 

„Wizyta w laboratorium w Będzinie należała do niezwykle miłych, jeśli można tak powiedzieć o badaniu. Bardzo czysto, przyjemnie, bez kolejek. Pani pielęgniarka sympatyczna, grzeczna, ze spokojem odpowiada na wszystkie pytania. Życzyłabym sobie i innym pacjentom więcej takich miejsc”
Pani Anna, źródło: Ankieta Satysfakcji Pacjenta

„Rewelacyjna obsługa, szkoda ze cała służba zdrowia tak nie działa”20140530_154816
Źródło: Ankieta Satysfakcji Pacjenta

„Panią Annę, która pracuje w punkcie pobrań w Będzinie, ul. Piłsudskiego 99 z pewnością mogę polecić osobą, które odczuwają lęk przed iniekcją i boją się, że będzie to zbyt bolesne. Pobranie krwi jest wykonane w sposób delikatny bez późniejszych siniaków oraz pełną troską o pacjenta. Dodatkowo profesjonale podejście do dzieci 🙂
Źródło: Ankieta Satysfakcji Pacjenta

„Prawie wszystko laborantki mają problem z pobraniem u mnie krwi, ale nie P. Ania. Ta kobieta jest wprost mistrzynią w swoim fachu. Wszystkie badania robię u Państwa, jest szybko sprawnie bardzo miło i lekarze też są zadowoleni, że mam wyniki z solidnej firmy
Źródło: Ankieta Satysfakcji Pacjenta

„Najlepszy punkt pobrań z jakim miałam do czynienia. Pani bardzo profesjonalna i przesympatyczna, pobranie zawsze precyzyjne, bez bólu ani siniaków. Bardzo polecam”
Źródło: Ankieta Satysfakcji Pacjenta

Jeśli już Państwo u nas byliście to prosimy wypełnić Ankietę Satysfakcji Pacjenta!

 

ZOBACZ TEŻ:  Badania laboratoryjne Świętochłowice

Zobacz także: