Badania krwi Bytom


4.33 avg. rating (86% score) - 42 votes

Badania krwi Bytom

ul. Stolarzowicka 26b (Zobacz widok od strony ulicy)
tel. 32 / 416 25 28

GODZINY OTWARCIA:
Poniedziałek – Piątek:
Pobieranie materiału: 6.00 – 13.00
Wydawanie wyników: 6.00 – 13.30
Sobota:
Pobieranie materiału: 7.00 – 11.00
Wydawanie wyników: 7.00 – 11.00
Punkt pobrań czynny w sobotę Parking karta osoba niepełnosprawna chat
Badania krwi Bytom

Śląskie Laboratoria Analityczne posiadają w Bytomiu dwa punkty pobrań. Pierwszy z nich mieści się na ul. Stolarzowickiej 26b w dzielnicy Miechowice. 

Jest to jedna z naszych najnowszych lokalizacji- punkt pobrań krwi istnieje w tym miejscu od grudnia 2013 r. W tym miejscu dysponujemy komfortową poczekalnią oraz kącikiem dla dzieci. Wewnątrz znajduje się także ścianka w efektowny sposób prezentująca panoramiczne zdjęcia naszego laboratorium. Punkt znajduje się przy głównej ulicy na os. Miechowice, w odległości kilkudziesięciu metrów od hali targowej oraz przystanków autobusowych linii 623, 183, 169, 135 oraz 167. W pobliżu znajduje się wiele miejsc, w których bezpłatnie można zaparkować samochód. Punkt jest czynny już od godziny 6.00 rano, aby maksymalnie ułatwić Państwu wizytę u nas. 

Na badania nie ma potrzeby się wcześniej umawiać, wystarczy przyjść w czasie godzin otwarcia. Jest to też aktualnie nasz jedyny punkt, w którym umożliwiamy bezpłatne konsultacje z doświadczonym diagnostą laboratoryjnym, Panią Henryką Gwarda. Konsultacje te odbywają się w każdy poniedziałek w godzinach 16.00 – 18.00. 

Większość wyników badań można otrzymać drogą mailową. Prosimy tylko o wypełnienie, krótkiego oświadczenia dostępnego podczas rejestracji.

W punkcie pobrań na ulicy Stolarzowickiej można skorzystać z całej oferty badań krwi dostępnej w Śląskich Laboratoriach Analitycznych. Przed wizytą sugerujemy także poznanie naszej oferty pakietów badań, gdyż pozwalają one zaoszczędzić nawet do kilkudziesięciu złotych. 

„Jestem stałą klientką tego punktu pobrań. Ogromną zaletą jest to, że na badanie można przyjść już o 6 00 rano i większość wyników można otrzymać drogą elektroniczną. To ogromna wygoda i komfort dla osób pracujących. Kolejną, a właściwie najważniejszą zaletą punktu pobrań na ulicy Stolarzowickiej jest przemiła i profesjonalna obsługa:)
Sam punkt pobrań jest bardzo estetyczny, zadbany, z miejscem zabaw dla dzieci. Polecam w 100% Zadowolona klientka Agnieszka :)”

Powyższa opinia pochodzi z Ankiety Satysfakcji Pacjenta

„W tym punkcie wykonywałam badania już kilka razy. Każda wizyta przebiegała w miłej atmosferze, Pani obsługująca punkt miła i kompetentna, sam punkt czysty, estetyczny i przyjazny pacjentowi. Polecam”

Pani Paulina, źródło: Ankieta Satysfakcji Pacjenta

ZOBACZ TEŻ:  Badania laboratoryjne Świętochłowice


Jeśli byli już Państwo u nas, prosimy o wypełnienie krótkiej Ankiety Satysfakcji Pacjenta

 

     Badania krwi Bytom     Badania krwi Bytom     Badania krwi Bytom
Badania krwi Bytom

 

Zobacz także: