Badania krwi Katowice


3.91 avg. rating (78% score) - 88 votes

Badania krwi Katowice

ul. Żelazna 1 (Sprawdź widok od strony ulicy)
tel. 32 416 25 00
GODZINY OTWARCIA:
Poniedziałek – Piątek:
Pobieranie materiału:
badania na czczo: 6.00 – 11.00
pozostałe badania: 6.00 – 21.00
Wydawanie wyników: 6.00 – 21.00

Sobota:
Pobieranie materiału: 7.00 – 12.00
Wydawanie wyników: 7.00 – 12.00
Dnia 23 grudnia (sobota) punkt pobrań będzie nieczynny.
Zapraszamy do punktu w Mysłowicach przy ul. Mikołowskiej 1.
Materiał do badań laboratoryjnych można oddać tam w godzinach: 6.00 – 21.00.
Za utrudnienia przepraszamy! 
sobota Parking karta senior osoba niepełnosprawna

W Katowicach, na ul. Żelaznej 1, mieści się największy punkt pobrań Śląskich Laboratoriów Analitycznych. Jednocześnie pod tym samym adresem zlokalizowane jest nasze laboratorium, które można zwiedzić podczas wirtualnego spaceru.Badania krwi Katowice

Punkt pobrań mieści się na I piętrze w budynku na skrzyżowaniu ul. Chorzowskiej i Żelaznej, jest więc doskonale skomunikowany właściwie z każdym miejscem w aglomeracji śląskiej (dojazd trasą DTŚ). Bardzo łatwy jest także dojazd komunikacją publiczną – na ul. Chorzowskiej zlokalizowane są przystanki tramwajowe i autobusowe.

Punkt jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 6.00 – 21.00 oraz w soboty w godzinach 7.00 – 12.00. W tych godzinach cały czas pobierana jest krew do badań, więc wizytę u nas można sobie zaplanować w dogodnym dla siebie terminie.

Na ul. Żelaznej 1 można skorzystać z całej oferty badań dostępnej w Śląskich Laboratoriach Analitycznych. Na badania nie trzeba się wcześniej umawiać, wyjątek stanowią badania nasienia, które wymagają telefonicznej rezerwacji pod numerem telefonu: 32 416 25 00.

Ważne jest dla nas, aby moment rejestracji, oczekiwania na pobranie materiału czy odbiór wyniku, nie wiązał się z długim staniem w kolejce, a także odbywał się w przyjemnej i spokojnej atmosferze dla naszych Pacjentów (w szczególności dla dzieci), dlatego w punkcie pobrań wprowadziliśmy biletowy system zarządzania kolejkami. Mamy nadzieję, że dzięki temu rozwiązaniu poszczególne etapy będą następowały sprawnie i szybko – tak, aby odczuli Państwo maksymalny komfort i oszczędność czasu.

Badania krwi można także zrealizować korzystając ze specjalnych pakietów, których mamy 11 w swojej ofercie. Pozwalają one na oszczędność do kilkudziesięciu złotych w stosunku do badań zakupionych pojedynczo.

W punkcie na ul. Żelaznej pracuje zgrana grupa profesjonalistów. A w zasadzie profesjonalistek. Miłych i sympatycznych. Kierowniczka rejestracji, to Klaudia, która w firmie pracuje 20 lat a w wolnych chwilach czytuje thrillery medyczne 🙂 . Teresa lubi wędrówki górskie, a Magda i dobre kino. W rejestracji pracuje też Justyna, która pacjentów zaraża swoim uśmiechem, przez co pobranie jest przyjemniejszym doznaniem. Agnieszka pracuje tak na rejestracji, jak i w pobieralni, a do tego jest ratownikiem medycznym. Z kolei Kasia mówi, że na pasje nie ma czasu, gdyż praca pochłania ją w całości 🙂

Pobraniem krwi zajmuje się m.in. Ola – postać legendarna wśród rodziców małych dzieci na Śląsku. To Ona potrafi sprawić, że większość naszych najmłodszych pacjentów uśmiecha się podczas pobierania krwi.

Zresztą przekonajcie się sami. Zapraszamy na badania krwi w Katowicach, ul. Żelazna 1.

„Fachowość Pań w laboratorium jest godna polecenia! Do profesjonalnego podejścia zawsze dołączony jest uśmiech. Tak powinno być w każdej placówce tego typu. Na szczególną uwagę zasługuje Pani Justynka w recepcji,sprawna,ciepła,sympatyczna. Wzór!”
Źródło: Facebook

To najlepszy punkt pobrań na który trafiłam fachowa obsługa zawsze uśmiech na twarzy i ciepłe słowo. Do Was nawet jeździłam w ciąży chociaż blisko nie ma :-) a Panie pobierające krew zawsze tak pobierają że nie czuć nic a przy tym i pożartują. Fachowość ponad wszystko na pewno będę polecać innym bo warto”
Źródło: Ankieta Satysfakcji Pacjenta

ŚLA szybko, bezpiecznie i bezproblemowo pobierają krew, nawet u osób, u których w innych punktach/laboratoriach występuje przy tym problem. W ŚLA dbają o klienta zapewniając fachową i miłą obsługę, obsługiwanie płatności kartą i co ważne, możliwość otrzymania wyników drogą mailową. Z usług firmy korzystam niezmiennie od 6 lat i serdecznie wszystkim polecam. Jest to jedyne miejsce, w którym podczas pobierania krwi można naprawdę się zrelaksować i w pełni poddać profesjonalnej i empatycznej obsłudze.”
Źródło: Ankieta Satysfakcji Pacjenta

A jeśli już u nas byliście to wypełnijcie Ankietę Satysfakcji Pacjenta!

 

Badania krwi Katowice

Zobacz także: