Badania krwi Oświęcim


4.33 avg. rating (86% score) - 30 votes

Badania krwi Oświęcim

ul. Zaborska 54 (Sprawdź dojazd)
tel. 32 / 416 25 51

Punkt czynny od poniedziałku do piątku w godzinach:
Pobieranie materiału: 6.00 – 11.30
Wydawanie wyników: 6.00 – 11.30
Parking Możliwość płacenia kartą Pobieramy krew dziecom Punkt przystosowany do obsługi osób niepełnosprawnych

Nasz punkt pobrań krwi do badań laboratoryjnych, wyczekiwany przez pacjentów z miasta Oświęcim i okolic, mieści się przy ul. Zaborskiej 54 w budynku Gabinetów Rehabilitacji Medycznej VITAMED (tuż obok ronda).

Na badania krwi nie trzeba się wcześniej umawiać, wystarczy jedynie przyjść w godzinach otwarcia punktu od poniedziałku do piątku w godzinach 6.00-11.30. Z przodu budynku znajdują się miejsca parkingowe, z których mogą korzystać nasi Klienci. Czynimy starania, aby pobieranie materiału następowało szybko i sprawnie – tak, aby odczuwali Państwo maksymalny komfort i oszczędność czasu. Komfortowa poczekalnia i przestronny pokój pobrań zadowolą najbardziej wymagających. 

W punkcie pobrań w Oświęcimiu dostępna jest cała oferta badań laboratoryjnych oferowanych przez ŚLA. Proponujemy także pakiety badań dostosowane do różnych oczekiwań i potrzeb naszych Klientów. Wybrane pakiety można także nabyć w postaci bonów podarunkowych – jest to interesujBadania krwi Oświęcimący pomysł na prezent dla bliskiej osoby, jeśli zależy nam na tym aby ta zadbała o swoje zdrowie. 

Osobą odpowiedzialną za rejestracje i pobieranie krwi jest Pani Katarzyna. Jej umiejętności manualne pobierania krwi wyćwiczone na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym są na najwyższym poziomie. Pacjenci z pewnością mogą liczyć na jej fachowe doradztwo, uśmiech i pozytywne podejście – chociaż ostrzegamy, że może być ono zaraźliwe i będą Państwo chcieli do nas wracać częściej!

Największe atuty punktu pobrań to :

  • doskonała lokalizacja
  • komfortowe warunki
  • miły, przeszkolony personel
  • możliwość płacenia kartą
  • pełna oferta badań
  • krótki czas oczekiwania na wyniki
  • możliwość otrzymania wyników drogą e-mail (dla większości badań)
  • pakiety badań pozwalające na oszczędności

Chcesz zadbać o swoje zdrowie? Śląskie Laboratoria Analityczne zapraszają na badania krwi do swojego punktu pobrań w Oświęcimiu!

Aby sprawdzić jak wygląda laboratorium, w którym wykonujemy badania zapraszamy na wirtualny spacer.

Jeśli już Państwo u nas byliście, to prosimy wypełnić Ankietę Satysfakcji Pacjenta!

„Lokal przyjazny, obsługa bardzo miła, Pani profesjonalnie pobrała próbkę, po której nie nastąpiły żadne skutki uboczne. Jestem bardzo zadowolona z obsługi. Lokal godny polecenia.”
Źródło: Ankieta Satysfakcji Pacjenta

Jestem bardzo zadowolona z wizyty w państwa punkcie pobrań. Pani, która pobierała krew bardzo profesjonalna i bardzo sympatyczna. U mnie zawsze są trudności z pobraniem, jednak Pani poradziła sobie świetnie, pomimo małych kłopotów nie poddała się i wykonała swoją pracę na najwyższym poziomie. Jako pielęgniarka z kilkunastoletnim doświadczeniem muszę przyznać, że jest to osoba, która jest fachowa, empatyczna i niesamowicie pozytywna.”
Źródło: Ankieta Satysfakcji Pacjenta

 

Badania krwi Oświęcim     Badania krwi Oświęcim   Badania krwi Oświęcim