Badania krwi Świętochłowice


4.40 avg. rating (88% score) - 47 votes

Punkt pobrań Śląskich Laboratoriów Analitycznych w Świętochłowicach

ul. Bytomska 5 (Sprawdź dojazd)
tel. 32 / 416 25 34
GODZINY OTWARCIA:
Poniedziałek – Piątek:
Pobieranie materiału: 6.30 – 14.00
Wydawanie wyników: 6.30 – 14.00
Sobota:
Pobieranie materiału: 6.30 – 10.30
Wydawanie wyników: 6.30 – 10.30

Punkt pobrań czynny w sobotę Parking Możliwość płacenia kartą Pobieramy krew dzieciom Punkt przystosowany do obsługi osób niepełnosprawnych

Badania krwi Świętochłowice

Zapraszamy do naszego punktu pobrań krwi do badań laboratoryjnych w Świętochłowicach przy ul. Bytomskiej 5. Nasze pomieszczenia znajdują się wewnątrz nowoczesnego i bardzo komfortowego Centrum Medycznego NZOZ Przychodnia Medycyny Rodzinnej. Punkt jest otwarty od poniedziałku do piątku w godzinach od 6.30 do 14.00 oraz w soboty w godzinach od 6.30 do 10.30.

Podstawowe atuty:Badania krwi Świętochłowice

  • doskonała lokalizacja
  • komfortowe warunki
  • doświadczony i miły personel
  • pełna oferta badań, krótki czas oczekiwania na wyniki
  • możliwość otrzymania wyników drogą e-mail (dla większości badań)
  • pakiety badań pozwalające na oszczędności

W pobliżu ul. Bytomskiej 5 są miejsca parkingowe, z których mogą skorzystać nasi Klienci. Wewnątrz znajduje się komfortowo wyposażona poczekalnia. Czynimy starania, aby pobieranie materiału następowało szybko i sprawnie – tak, aby odczuwali Państwo maksymalny komfort i oszczędność czasu.

Osobą odpowiedzialną za rejestracje i pobieranie krwi jest Pani Żaneta, która w Śląskich Laboratoriach Analitycznych pracuje już od kilku lat. Pacjenci z pewnością mogą liczyć na jej profesjonalizm, fachowe doradztwo i uśmiech. Dla Państwa wygody wyniki większości badań można odebrać drogą e-mail. Taką chęć wystarczy zasygnalizować podczas rejestracji. Zapewniamy, że większość wyników badań można otrzymać wieczorem tego samego dnia, w którym został pobrany materiał. Za badania można płacić kartą płatniczą.

"Pobieram krew w punkcie w Świętochłowicach przy ulicy Bytomskiej. Obsługa miła, sprawna i kompetentna. Pani pobierająca z uśmiechem na twarzy pobiera krew szybciutko i prawie bezboleśnie 

 

Aleksandra Sygut Opinia z www.facebook.com/slakatowice 18 stycznia 2018


W punkcie pobrań w Świętochłowicach można skorzystać z całej oferty badań oferowanych przez Śląskie Laboratoria Analityczne (za wyjątkiem badań nasienia). Dostępnych jest też 11 pakietów badań, które gwarantują oszczędności nawet do kilkudziesięciu złotych (m.in. tarczycowy, ogólny, hormonalny, dla aktywnych, sercowy).

Aby sprawdzić jak wygląda laboratorium, w którym wykonujemy badania zapraszamy na wirtualny spacer.

Jeśli już Państwo u nas byliście to prosimy wypełnić Ankietę Satysfakcji Pacjenta!

 

ZOBACZ TEŻ:  Badania laboratoryjne Świętochłowice

Badania krwi Świętochłowice          Badania krwi Świętochłowice         

Zobacz także: