Badania laboratoryjne krwi Katowice


4.25 avg. rating (84% score) - 4 votes

Badania laboratoryjne krwi Katowice

ul. Rolna 18 (Zobacz jak dojechać)
tel. 32 / 416 25 75

GODZINY OTWARCIA:
Poniedziałek – Piątek:
Pobieranie materiału: 6.00 – 11.00
Wydawanie wyników: 6.00 – 11.00
Parking Możliwość płacenia kartą Pobieramy krew dzieciom Punkt przystosowany do obsługi osób niepełnosprawnych

Badania laboratoryjne krwi Katowice

Zapraszamy do naszego – piątego już w Katowicach – punktu pobrań Śląskich Laboratoriów Analitycznych w Katowicach-Brynowie. Zależy nam, aby każda Osoba świadoma swojego zdrowia miała możliwość skorzystania z szerokiej palety badań w wygodny dla siebie sposób.

Punkt pobrań znajduje się w budynku nowo otwartej Przychodni Specjalistycznej MEDICA Brynów. Budynek położony jest na przeciwko Wyższej Szkoły Technicznej. Do dyspozycji zmotoryzowanych Pacjentów dostępne są miejsca parkingowe.

W punkcie pobrań dostępna jest cała oferta badań laboratoryjnych oferowanych przez ŚLA. Proponujemy także pakiety badań dostosowane do różnych oczekiwań i potrzeb naszych Klientów (m.in. ogólny, tarczycowy, hormonalny, sercowy czy pakiet witaminy D3). Przed odwiedzeniem nas zachęcamy do zapoznania się z tymi pakietami, ponieważ pozwalają one zaoszczędzić nawet do kilkudziesięciu złotych. Wybrane pakiety można także nabyć w postaci bonów podarunkowych – jest to interesujący pomysł na prezent dla bliskiej nam Osoby, jeśli zależy nam na tym, aby zadbała o swoje zdrowie.

Badania laboratoryjne krwi Katowice

Żeby wykonać badania nie trzeba się wcześniej zapisywać. Wystarczy przyjść do nas w godzinach otwarcia punktu, czyli od poniedziałku do piątku w godzinach 6.00-11.00 i podczas rejestracji wskazać badania, które chce się wykonać, po czym od razu zostaje pobrany materiał. Ważne jest dla nas, aby pobieranie materiału nie wiązało się z długim oczekiwaniem, a także było komfortowe dla naszych Pacjentów (a w szczególności dla dzieci). Dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby wszystko odbywało się sprawnie i w przyjemnej atmosferze.

Dla Państwa wygody wyniki większości badań można odebrać drogą elektroniczną (e-mail). Taką chęć wystarczy zasygnalizować podczas rejestracji. Zapewniamy, że większość wyników badań można otrzymać wieczorem tego samego dnia, w którym został pobrany materiał.

Główne zalety punktu:

  • dogodne położenie
  • krótki czas oczekiwania na pobranie krwi
  • pełna oferta badań oferowanych w ŚLA
  • możliwość płatności kartą
  • pakiety badań pozwalające na oszczędności
  • możliwość otrzymania wyniku badań e-mailem
  • profesjonalny i miły personel pobierający krew również u dzieci

Chcesz zadbać o swoje zdrowie? Śląskie Laboratoria Analityczne zapraszają na badania krwi do swojego punktu pobrań w Katowicach!

Aby sprawdzić, jak wygląda nasze laboratorium, w którym wykonujemy badania, zapraszamy na wirtualny spacer.

Jeśli już Państwo u nas byliście, to prosimy wypełnić Ankietę Satysfakcji Pacjenta!

 


Badania laboratoryjne krwi Katowice      Badania laboratoryjne krwi Katowice      Badania laboratoryjne krwi Katowice

Zobacz także: