Badania laboratoryjne Zabrze


3.87 avg. rating (77% score) - 53 votes

Badania laboratoryjne Zabrze

ul. Moniuszki 81 (Zobacz widok od strony ulicy)
tel. 32 416 25 58

GODZINY OTWARCIA:
Poniedziałek – Piątek:
Pobieranie materiału: 7.00 – 11.00
Wydawanie wyników: 7.00 – 14.00
Sobota:
Pobieranie materiału: 7.00 – 11.00
Wydawanie wyników: 7.00 – 11.00
Pobieranie wymazów ginekologicznych
(z pochwy, szyjki macicy oraz cewki moczowej):
-> środa w godz. 14.00 – 17.30
-> sobota w godz. 8.00 – 11.00
Dnia 31 marca (sobota) Punkt Pobrań będzie nieczynny. Za utrudnienia przepraszamy!
W pilnych przypadkach zapraszamy do naszego punktu w Mysłowicach przy ul. Mikołowskiej 1.
Punkt pobrań czynny w sobotę Parking karta Respektujemy karty "Aktywny Senior" osoba niepełnosprawna

Punkt pobrań w Zabrzu-Mikulczycach, to kolebka firmy Śląskie Laboratoria Analityczne. Działalność na ul. Moniuszki 81 rozpoczęliśmy w 1991 roku i dBadania laboratoryjne Zabrzeo dziś w tym miejscu działa jeden z naszych punktów pobrań. Jest on bardzo dobrze skomunikowany- tak dla mieszkańców Zabrza jak i sąsiednich miejscowości. W pobliżu znajduje się przystanek autobusowy kilku linii (81, 83, 617, 14), a zmotoryzowani znajdą w pobliżu zjazdy z drogi szybkiego ruchu z kierunków Bytom i Gliwice.
Punkt pobrań mieści się w prywatnym budynku. Dla naszych Pacjentów udostępniamy parking znajdujący się na jego tyłach. Do dyspozycji naszych Klientów oddajemy niedawno wyremontowane pomieszczenia, badania realizujemy w komfortowych warunkach. Na pobranie krwi nie ma potrzeby się wcześniej umawiać, wystarczy nas odwiedzić. Za badania krwi można zapłacić kartą płatniczą.

Większość wyników badań można otrzymać drogą mailową. Prosimy tylko o wypełnienie, krótkiego oświadczenia dostępnego podczas rejestracji.

Punkt pobrań w Zabrzu oferuje badania laboratoryjne znajdujące się w szerokiej ofercie naszej firmy. W lokalizacji w Zabrzu można także skorzystać z oferty pakietów badań – dają one możliwość oszczędzenia nawet do kilkudziesięciu złotych.

W punkcie istnieje możliwość pobrania wymazu ginekologicznego (z pochwy, szyjki macicy oraz cewki moczowej). Z usługi można skorzystać w środy w godz. 14.00 – 17.30 oraz w soboty w godz. 8.00 – 11.00. Dowiedz się więcej oraz sprawdź, jak przygotować się do pobrania wymazu

W Zabrzu pracuje Pani Barbara. Jest ona związana ze Śląskimi Laboratoriami Analitycznymi od samego początku istnienia Firmy – od roku 1991. Wspólnie z pracującymi w Zabrzu pielęgniarkami stwarza miłą i kameralną atmosferę. Uśmiech i przyjazne nastawienie odczuje każdy Klient, który trafi do punktu pobrań ŚLA w Zabrzu. 

„Pani w recepcji wita każdego uśmiechem i rzetelnie doradza w sprawie badań. Można liczyć na pomoc w przypadku niezdecydowania. Pobieranie krwi odbywa się w sterylnym pomieszczeniu w miłej atmosferze. Pielęgniarka pobierająca krew potrafi zamienić słowo z pacjentem i widać że ta praca nie jest dla niej piątym kołem u wozu. Chciałoby się aby profesjonalizm tej placówki można było obserwować w każdym miejscu

„Przypadkowo znalazłam Waszą firmę w internecie. Zadzwoniłam, umówiłam się i pojechałam na badania. Wiem, że już nigdy więcej nie wybiorę się do innego laboratorium. Czysto, schludnie, szybko, pobyt w Waszym laboratorium mnie zaskoczył. Do tej pory, badania kojarzyły mi się z ogromnymi kolejkami, z obolałym kręgosłupem (od stania), a u Was czysta przyjemność. Na dodatek promocje, które nie są bez znaczenia dla mojego portfela. Dziękuję. Pozdrawiam”

Opinie pochodzą z Ankiety Satysfakcji Pacjenta

ZOBACZ TEŻ:  Badania krwi Czechowice-Dziedzice


Jeśli byli już Państwo u nas, prosimy o wypełnienie krótkiej Ankiety Satysfakcji Pacjenta

 

Zobacz także: