Całodobowe laboratorium


3.65 avg. rating (73% score) - 79 votes

Całodobowe laboratorium w Mysłowicach

ul. Mikołowska 1 (Zobacz jak dojechać)
tel. 32 / 416 25 66 (punkt pobrań)
tel. 32 / 416 25 65 lub kom. 697 220 004 (laboratorium)

Laboratorium czynne całodobowo 7 dni w tygodniu

Pobieranie materiału w godzinach: 6.00 – 21.00

24h Parking karta osoba niepełnosprawna

Śląskie Laboratoria Analityczne posiadają całodobowe laboratorium, które mieści się w Mysłowicach, ul. Mikołowska 1. 

Materiał do badań laboratoryjnych oddać można w godzinach: 6.00 – 21.00. Jesteśmy przekonani, że taka możliwość jest dla Państwa bardzo korzystna i pozwala nawet zapracowanym Osobom na wykonanie ważnych badań. 

Laboratorium mieści się na terenie Mysłowickiego Centrum Zdrowia (Szpital nr 1 im. św. Karola Boromeusza w Mysłowicach). W pobliżu tej lokalizacji są dogodne miejsca parkingowe. Jest to bardzo dobrze skomunikowane miejsce zarówno dla Osób podróżujących od strony Katowic jak i dla Klientów z terenu Zagłębia.Całodobowe laboratorium

Atuty tego punktu pobrań:

  • czynne 24h
  • dogodny dojazd
  • pełna oferta badań w tym pakiety pozwalające na oszczędności
  • możliwość płacenia kartą
  • możliwość otrzymania wyniku e-mailem
  • miły i profesjonalny personel

Na miejscu można skorzystać z całej palety badań dostępnej w Śląskich Laboratoriach Analitycznych. Do dyspozycji są także korzystne pakiety badań pozwalające na oszczędności nawet do kilkudziesięciu złotych (m.in. pakiet ogólny, tarczycowy czy hormonalny). Za badania można zapłacić kartą. Aby wykonać badania nie trzeba się wcześniej rejestrować czy zapisywać. Dla Państwa komfortu i oszczędności czasu jest także możliwość otrzymania większości wyników w formie e-maila. Jeśli odwiedzą nas Państwo poza standardowymi godzinami pobrania (godziny poranne) prosimy o wezwanie Osoby z laboratorium w celu pobrania materiału. 

Pobieraniem krwi w naszym punkcie pobrań w Mysłowicach zajmują się doświadczone, profesjonalne, uśmiechnięte i empatyczne Osoby potrafiące pobierać krew również u dzieci. W poczekalni znajduje się kącik przygotowany specjalnie dla naszych najmłodszych Pacjentów.

Aby poznać bliżej naszą firmę zapraszamy na wirtualny spacer.

Zaletą dla mnie jest godzina, od której punkt pobrań jest czynny, mogę wszystko załatwić przed pracą. W punkcie bardzo uprzejma obsługa. Na wyniki nie musiałam długo czekać – były w tym samym dniu.” 
Źródło: Ankieta Satysfakcji Pacjenta

Jeśli już Państwo u nas byliście to prosimy wypełnić Ankietę Satysfakcji Pacjenta!

Całodobowe laboratorium
        Całodobowe laboratorium
 

Zobacz także: