BON PODARUNKOWY


Idealny pomysł na prezent? Właśnie o nim czytasz!

Podczas różnych uroczystości czy świąt naszym bliskim życzymy zawsze tego najważniejszego- zdrowia. Teraz oddajemy w Wasze ręce możliwość poparcia tego życzenia konkretnym prezentem. Bony podarunkowe ŚLA dostępne są w sześciu wariantach dostosowanych do różnych cech czy sytuacji życiowej obdarowywanej osoby. Są więc idealnym rozwiązaniem, aby zachęcić tych na których zależy nam najbardziej do wykonania istotnych badań laboratoryjnych, sprawdzenia podstawowych parametrów funkcjonowania organizmu. 

Bon podarunkowy- wybierz najwłaściwszy!

Sprawdź bony podarunkowe znajdujące się w naszej ofercie i wybierz najlepszy dla bliskiej Ci osoby!

PREZENT DLA ZDROWIA Pakiet badań ogólnych
BON PODARUNKOWY
DBAJ O SIEBIE Rozszerzony pakiet badań laboratoryjnych
BON PODARUNKOWY
JESTEŚ KOBIETĄ I DBASZ O SIEBIE Pakiet badań dla kobiet 50+
BON PODARUNKOWY
JESTEŚ MĘŻCZYZNĄ I DBASZ O SIEBIE Pakiet badań dla mężczyzn 50+
BON PODARUNKOWY
PAKIET BADAŃ DLA AKTYWNYCH Pakiet badań dla osób uprawiających sport
BON PODARUNKOWY
PAKIET BADAŃ DLA KOBIET W CIĄŻY W tym ważnym czasie dbaj o siebie szczególnie
BON PODARUNKOWY

Bon podarunkowy- chcę go kupić jako prezent!

Nic trudnego. Aby kupić bon podarunkowy ŚLA wystarczy odwiedzić najbliższy punkt pobrań Śląskich Laboratoriów Analitycznych. Podczas uiszczania opłaty bon zostanie aktywowany w systemie i od tego momentu będzie mógł już stać się nietuzinkowym prezentem. Od chwili zakupu bon prezentowy jest ważny 6 miesięcy i w tym czasie obdarowana osoba musi go wykorzystać. Bon podarunkowy jest kartą „na okaziciela” a zatem można go przekazać dowolnej osobie. Ofiarowując bon podarunkowy ŚLA naszym najbliższym lub znajomym dajemy sygnał, że ważne jest dla nas ich zdrowie.

Kup bon ŚLA- spraw wyjątkowy prezent bliskiej Ci osobie!

Ceny konkretnych bonów prezentujemy w ich opisach

Bon podarunkowy- instrukcja obsługi

Jeśli posiadasz bon podarunkowy ŚLA to… bardzo się cieszymy! Pamiętaj proszę, że bon jest ważny przez 6 miesięcy od momentu zakupu (mamy nadzieję, że informacja z datą ważności bonu została Ci przekazana). Teraz sugerujemy sprawdzenie badań wchodzących w skład otrzymanego bonu (są one wymienione na bonie lub w opisie konkretnego bonu- po kliknięciu w powyższe zdjęcia) tak aby odpowiednio przygotować się do wizyty u nas. Badania wchodzące w skład bonów należy wykonywać na czczo

Aby zrealizować bon należy udać się do najbliższego punktu pobrań ŚLA. Tam sprawdzimy czy jest on aktywny i nie upłynął termin jego ważności. W następnym kroku pobierzemy krew do badań oraz ewentualny dodatkowy materiał (np. przyniesiony ze sobą mocz jeśli takowe badanie wchodzi w skład bonu). Wyniki badań można odebrać osobiście lub podczas rejestracji poprosić o przysłanie ich mailem (co jest możliwe dla większości badań wchodzących w skład pakietów). 

Dodatkowe pytania?

Jeśli są jeszcze jakieś pytania odnośnie zakupu lub realizacji bonów to chętnie na nie odpowiemy! Można się z nami skontaktować telefonicznie 32 416 25 00, za pomocą formularza kontaktowego lub chatu online. 

Regulamin Bonów Podarunkowych ŚLA dostępny jest TUTAJ