KARIERA


Kariera w ŚLA

Kariera w Śląskich Laboratoriach AnalitycznychŚląskie Laboratoria Analityczne to jeden z największych prywatnych dostawców usług laboratoryjnych na terenie kraju. Istniejemy od 1991 roku. W trakcie wieloletniej działalności zyskaliśmy opinię rzetelnego i wiarygodnego partnera w oczach naszych Klientów.

Nasz zespół liczy ponad 200 osób rozlokowanych w placówkach na terenie województw śląskiego, małopolskiego i opolskiego. Świadczymy usługi laboratoryjne dla placówek medycznych oraz pacjentów indywidualnych.

Nasza kadra składa się z personelu medycznego- wykwalifikowanych diagnostów laboratoryjnych, osób pobierających krew, obsługi punktów rejestracyjnych oraz pracowników biurowych. 


W chwili obecnej poszukujemy pracowników na stanowisko:

Osoby do pobierania krwi w następujących punktach pobrań: Katowicach, Bytomiu, Gliwicach, Mikołowie, Mysłowicach, Orzeszu, Pszczynie, Siemianowicach Śląskich, Świętochłowicach, Kędzierzynie-Koźlu, Krapkowicach, Opolu, Tychach oraz Zabrzu

Do zadań zatrudnionych osób będzie należało:

– pobieranie krwi od Pacjentów
– rejestracja Pacjentów
– dbałość o profesjonalną obsługę Klientów w nowoczesnym punkcie pobrań

Od kandydatów oczekujemy:
– wykształcenia uprawniającego do wykonywania takiej pracy
– doświadczenia na podobnym stanowisku
– dyspozycyjności, punktualności
– komunikatywności i pozytywnego nastawienia

Oferujemy:
– przyjazną atmosferę pracy w firmie o wysokich standardach i uznanej pozycji na rynku

Prosimy o przesyłanie aplikacji w języku polskim (CV, list motywacyjny) na e-mail: rekrutacja@sla.pl lub o kontakt telefoniczny: 665-310-005.

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

       

Jeśli chcielibyście dołączyć do naszego Zespołu na inne stanowisko, zachęcamy do przesłania swoich dokumentów aplikacyjnych na adres rekrutacja@sla.pl z podaniem w temacie maila stanowiska, którym jesteście zainteresowani oraz lokalizacji wykonywania pracy. Tak nadesłane oferty zostaną wzięte pod uwagę przy okazji kolejnego naboru.