Laboratorium Kędzierzyn- Koźle


4.22 avg. rating (84% score) - 9 votes

Laboratorium Kędzierzyn- Koźle

ul. Czerwińskiego 3 (Zobacz widok od strony ulicy)
tel. 32 416 25 33

Punkt czynny od poniedziałku do piątku w godzinach:
Pobieranie materiału: 7.00 – 11.30
Wydawanie wyników: 7.00 – 12.30
Parking karta osoba niepełnosprawna

Drugi z punktów pobrań ŚLA w Kędzierzynie- Koźlu znajduje się na ul. Czerwińskiego 3 w budynku na tyłach małego Kościółka (wejście jest od strony aresztu). W budynku tym znajduje się też przychodnia stomatologiczna UNIDENTAL. Przed budynkiem jest mały parking na którym można zaparkować samochód.Laboratorium Kędzierzyn- Koźle

Punkt pobrań krwi istnieje w tym miejscu od 11 lat. Daje możliwość skorzystania z całej oferty badań realizowanych przez Śląskie Laboratoria Analityczne. Ponadto istnieje możliwość zakupu jednego z atrakcyjnych pakietów badań oferowanych przez laboratorium. Na badania nie trzeba się wcześniej umawiać, jest możliwość płatności kartą. Większość wyników badań można otrzymać drogą mailową.  

Od samego początku punkt pobrań w tym miejscu prowadzi Pani Danuta Radko. I bardzo lubi swoją pracę! W zawodzie analityka Pani Danuta pracuje już 38 rok. Pacjenci bardzo lubią do tego punktu przychodzić, gdyż mogą uzyskać wszystkie odpowiedzi na nurtujące ich pytania dotyczące badań wykonywanych w naszym laboratorium. Ponadto, co równie ważne – mogą liczyć na bardzo profesjonalne i przeprowadzone w miłej atmosferze pobranie krwi. Niektórzy Pacjenci mówią wprost, że „do innego laboratorium nie pójdą”. Również i dzieci są w ogromnej większości zadowolone z przebiegu procesu pobrania krwi. 

Pani Danuta żywo interesuje się tematyką badań laboratoryjnych, potrafi świetnie doradzić. 

„Byłam bardzo zadowolona z obsługi Pani, która pobierała krew, zrobiła to tak delikatnie że nawet nie poczułam ukucia i nie zrobiło mi się słabo 🙂
Polecam ten punkt pobrań.” 

„Pani pracująca w placówce bardzo miła i sympatyczna. Dzięki uprzejmości i miłej rozmowie badanie przebiegło bez zbędnego podenerwowania. Odpowiedzi na moje pytania były wyczerpujące i kompetentne. Jestem bardzo zadowolona z usługi!”

Opinie pochodzą z Ankiety Satysfakcji Pacjenta.

Jeśli byli już Państwo u nas, prosimy o wypełnienie krótkiej Ankiety Satysfakcji Pacjenta

Laboratorium Kędzierzyn- Koźle

Zobacz także: