Laboratorium mikrobiologiczne Katowice


4.11 avg. rating (82% score) - 36 votes

Laboratorium mikrobiologiczne Katowice

ul. Fredry 22 – budynek Przychodni TOMMED  (Zobacz widok od strony ulicy)
tel. 32 / 416 25 70 (punkt pobrań)
tel. 32 / 416 25 71 (pracownia mikrobiologiczna)

Punkt czynny od poniedziałku do piątku w godzinach:
Pobieranie materiału: 6.00 – 13.00
Wydawanie wyników: 6.00 – 18.00
Parking karta senior osoba niepełnosprawna

W 2010 roku Śląskie Laboratoria Analityczne poszerzyły zakres wykonywanej działLaboratorium mikrobiologiczne Katowicealności diagnostycznej otwierając Pracownię Mikrobiologii, która mieści się w budynku Szpitala Wielospecjalistycznego TOMMED w Katowicach na ul. Fredry 22 (I piętro). Pracownia pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach 6.00 – 18.00.
W obrębie Pracowni istnieje punkt poboru krwi w kierunku badań analitycznych. Oznacza to, że na miejscu możliwe jest wykonanie wszystkich badań oferowanych przez Śląskie Laboratoria Analityczne. Przed wizytą zachęcamy także gorąco do zapoznania się z ofertą 11 pakietów badań dostępnych w ofercie ŚLA. Korzystając z pakietów można zaoszczędzić nawet do kilkudziesięciu złotych w stosunku do badań zakupionych pojedynczo.

Do dyspozycji klientów pozostaje duży parking z obu stron przychodni TOMMED. Komunikacja z ul. Fredry również jest bardzo łatwa – punkt pobrań znajduje się w pobliżu skrzyżowania ulic Kościuszki i Armii Krajowej w Katowicach. Materiał do badań pobiera doświadczony personel medyczny, w tym dyplomowana pielęgniarka mająca doświadczenie w pracy z dziećmi.

W pracowni badania mikrobiologiczne wykonują czterej diagności laboratoryjni (w tym jeden specjalista mikrobiolog) oraz czterech techników analityki medycznej. W ofercie badań posiadamy także szeroki zakres badań mykologicznych (materiał pobierany i opracowywany jest przez Diagnostę Laboratoryjnego z wieloletnim doświadczeniem w pracy z badaniami mykologicznymi).

Pracownia Mikrobiologii jest bardzo dobrze wyposażona w nowoczesny sprzęt do diagnostyki mikrobiologicznej, wszystko po to by zapewnić wysoką jakość świadczonych przez nas usług. Uczestniczymy w Ogólnopolskim Sprawdzianie Wiarygodności badań w Mikrobiologii POLMIKRO organizowanego przez Centralny Ośrodek badań jakości w diagnostyce Mikrobiologicznej (uzyskując bardzo dobre wyniki). Uczestniczymy również w międzynarodowym programie badań porównawczych Labquality.
Wykonujemy badania mikrobiologiczne dla pacjentów indywidualnych, jak i dla jednostek szpitalnych czy poradni specjalistycznych.

Proces rejestracji oraz samego pobrania były na bardzo wysokim poziomie. Czas oczekiwania krótki pomimo długiej kolejki. Personel bardzo uprzejmy, potrafiący dodać otuchy. Pozdrawiam.” 
Źródło: Ankieta Satysfakcji Pacjenta

„Sprawnie, sympatycznie i szybko”
Źródło: Ankieta Satysfakcji Pacjenta

Jeżeli mieli już Państwo okazję nas odwiedzić, prosimy o wypełnienie Ankiety Satysfakcji Pacjenta

 

ZOBACZ TEŻ:  Badania laboratoryjne Tychy

Zobacz także: