MAJ Z NAJ!

Tylko w maju pakiet NAJpopularniejszych badań laboratoryjnych: morfologia, CRP, cholesterol całkowity, glukoza, TSH wykonasz z nami w cenie 39 zł (+ 2 zł za pobranie materiału)

Każdy wie, jak kruche i delikatne jest nasze zdrowie...
Chcesz jak NAJdłużej się nim cieszyć?
Zrób dla siebie coś NAJważniejszego
i zadbaj z nami o zdrowie swoje oraz swoich NAJdroższych!

Każdego miesiąca KILKANAŚCIE TYSIĘCY OSÓB wykonuje w naszym laboratorium wybrane badania zawarte w pakiecie MAJ Z NAJ!
Nie zwlekaj i odwiedź NAJbliższy punkt pobrań!

"Kontakt przez chat na stronie i telefoniczny bezproblemowy. Pani z punktu pobrań serdeczna, przemiła i bardzo kompetentna. Udzieliła mi wszystkich niezbędnych informacji. Po pobraniu krwi nie ma śladu, a mam kruche żyły i zostają mi zazwyczaj duże sińce. Tym razem nie ma nic :). Plus za terminowość wyniku, możliwość otrzymania go na maila, a także za możliwość płatności kartą i dużą paletę różnego rodzaju badań, które ŚLA wykonują. Zyskaliście Państwo wierną pacjentkę, będę Was wszystkim znajomym polecać :)"

Wybrana opinia z Ankiety Satysfakcji Pacjenta

Rutynowe pobranie krwi

Do skorzystania z oferty pakietu NAJpopularniejszych badań laboratoryjnych wystarczy rutynowe pobranie krwi. Na badanie należy przyjść na czczo. Okres oczekiwania na wynik wynosi tylko 1 dzień roboczy.

Ważne badania

Proponowany pakiet pięciu NAJpopularniejszych badań stanowi ważne badanie krwi, przeprowadzane również jako badanie profilaktyczne, aby zapobiec wielu chorobom. Odwiedź najbliższy punkt pobrań i wykonaj z nami badania.

Blisko Ciebie

Badania można wykonać w każdym punkcie pobrań Śląskich Laboratoriów Analitycznych. Nie ma konieczności wcześniejszego umawiania się, za badanie można zapłacić kartą płatniczą. Istnieje możliwość otrzymania wyników drogą elektroniczną (e-mail).