BADANIA ALERGOLOGICZNE

Według danych WHO (Światowej Organizacji Zdrowia) 30-40% ludzi na świecie cierpi na alergię. Tylko w lipcu panele alergologiczne wykonasz z nami w cenie od 69 zł (+ 2 zł za pobranie materiału)

Panele: MIESZANY/PEDIATRYCZNY (27 alergenów), POKARMOWY (20 alergenów) oraz ODDECHOWY (20 alergenów) - każdy w cenie 99 zł

Panele 10-alergenowe: ZWIERZĘTA, ALERGENY DOMOWE, NABIAŁ i ORZECHY, OWOCE, TRAWY i CHWASTY, MIĘSO i MĄKA, DRZEWA, WARZYWA, MLEKO (6 alergenów) - każdy w cenie 69 zł

"Wszystko to, co przeczytałam w opiniach na stronie się potwierdziło: bardzo miła obsługa, pełen profesjonalizm, nie bolało wcale - można rzec czysta przyjemność. Wrócę, jeśli zajdzie taka potrzeba".

Wybrana opinia z Ankiety Satysfakcji Pacjenta

Rutynowe pobranie krwi

Do skorzystania z oferty badań alergologicznych wystarczy rutynowe pobranie krwi. Badania w panelach wymagają jedynie jednego ukłucia zamiast kilkunastu. Panele pomocne są w diagnozie większości alergii, np. pokarmowej, sezonowo występującej alergii na pyłki, całorocznej na składowe kurzu domowego.

Ważne badania

Jeśli zaobserwujesz u siebie następujące objawy: wysypka, świąd, nudności, bóle brzucha, duszności, kaszel, katar sienny - warto wykonać badania alergologiczne. Stanowią one alternatywę dla testów skórnych, nie narażają jednak Pacjenta na kontakt z potencjalnie groźnym alergenem.

Blisko Ciebie

Badania można wykonać w każdym punkcie pobrań Śląskich Laboratoriów Analitycznych. Nie ma konieczności wcześniejszego umawiania się, za badanie można zapłacić kartą płatniczą. Odwiedź najbliższy punkt pobrań i wykonaj z nami badania alergologiczne!