PAKIETY MARKERÓW NOWOTWOROWYCH

Pakiet badań dla kobiety (CA125 + CA 19-9) oraz pakiet badań dla mężczyzny (PSA + CA 19-9). Tylko w kwietniu cena poszczególnego pakietu wynosi 45 zł (do ceny doliczyć należy 2 zł za pobranie materiału). Wzrost stężenia markerów może, lecz nie musi świadczyć o toczącym się procesie nowotworowym, a wyniki badań zawsze powinien interpretować lekarz.

Markery nowotworowe to związki białkowe, których stężenie podwyższa się w miarę wzrostu nowotworów. Są wytwarzane przez samą tkankę nowotworową bądź przez prawidłowe komórki w odpowiedzi na wzrost nowotworu. Ważną rolą markerów jest ocena stopnia zaawansowania procesu nowotworowego, kontrola skuteczności leczenia oraz wykluczenie lub wczesne rozpoznanie nawrotu choroby (po zakończonym leczeniu).Potrzebujesz więcej informacji?
>> KLIKNIJ i ZAMÓW ROZMOWĘ <<
Oddzwonimy do Ciebie w 28 sekund!

  • Cena wybranego pakietu markerów: 45 zł + 2 zł pobranie materiału (kwiecień 2018 r.)
  • Czas oczekiwania na wynik: 1 dzień roboczy
  • 50 punktów pobrań, w których można wykonać badania


"Przemiła Pani i bardzo profesjonalna, z super podejściem do Pacjenta, zwłaszcza tego młodszego, który jest wystraszony. Same pozytywy, polecam serdecznie, korzystamy z całą rodziną, naprawdę warto. Usatysfakcjonowana Pacjentka :)"

/ Wybrana opinia z Ankiety Satysfakcji Pacjenta /

Rutynowe pobranie krwi 💉

Do oznaczenia pakietu markerów nowotworowych (zarówno dla kobiety, jak i dla mężczyzny) wystarczy rutynowe pobranie krwi. Okres oczekiwania na wynik badania wynosi tylko 1 dzień roboczy. Odwiedź najbliższy punkt pobrań i wykonaj z nami badania!

Ważne badania ❗

Liczba zachorowań na nowotwory zwiększa się z roku na rok. Większe szanse na wyzdrowienie lub znaczące przedłużenie życia mają Pacjenci, u których uda się zdiagnozować chorobę we wczesnym jej stadium. Nie odkładaj badań na później - wykonaj test na obecność markerów.

Blisko Ciebie 🏦

Badania można wykonać w każdym punkcie pobrań Śląskich Laboratoriów Analitycznych. Nie ma konieczności wcześniejszego umawiania się, za badanie można zapłacić kartą płatniczą. Istnieje możliwość otrzymania wyników drogą elektroniczną (e-mail).