PRÓBY WĄTROBOWE (AlAT, AspAT, GGTP, ALP, bilirubina całkowita)

Wątroba pełni wiele niezbędnych funkcji: reguluje metabolizm, odtruwa organizm, magazynuje niektóre witaminy, żelazo, wytwarza żółć i białka oraz ważne dla zdrowia enzymy. Pakiet pięciu badań laboratoryjnych - diagnozujący funkcjonowanie tego ważnego narządu - przez cały miesiąc luty wykonasz z nami w cenie 29 zł (+ 2 zł za pobranie materiału).

Diagnostyka uszkodzeń wątroby wymaga zwykle jednoczesnego zastosowania kilku testów laboratoryjnych. Zwiększa to czułość w rozpoznaniu.
W skład pakietu wchodzą następujące oznaczenia:
Potrzebujesz więcej informacji?
>> KLIKNIJ i ZAMÓW ROZMOWĘ <<
Oddzwonimy do Ciebie w 28 sekund!

  • Cena pakietu (AlAT, AspAT, GGTP, ALP, bilirubina całkowita): 29 zł. Do ceny doliczyć należy 2 zł za pobranie materiału (luty 2018 r.)
  • Czas oczekiwania na wynik: 1 dzień roboczy
  • 49 punktów pobrań, w których można wykonać badanie


"Pani pobierając krew MISTRZYNI ŚWIATA!!! Miła, uprzejma! Zażartowała, żebym się nie stresowała, bo Ona robi to pierwszy raz! Z uśmiechem odpowiedziałam, że nie wierzę i tak też było! Nie wiem, kiedy igła dotknęła ręki, a fiolka w kilka sekund była pełna. Dodam, że w innych laboratoriach, aby pobrać mi krew próby robiono po kilka razy (kończyło się opuchnięciami, siniakami), dlatego chcę bardzo podziękować Pani w ŚLA! Takich ludzi trzeba doceniać! ;) Wrócę! ;);)"

Wybrana opinia z Ankiety Satysfakcji Pacjenta

Rutynowe pobranie krwi

Do wykonania prób wątrobowych wystarczy rutynowe pobranie krwi. Na pobranie materiału należy przyjść na czczo. Okres oczekiwania na wynik wynosi tylko 1 dzień roboczy. Odwiedź najbliższy punkt pobrań ŚLA i wykonaj z nami badania oceniające funkcję pracy wątroby!

Ważne badania

Objawy zaburzonej pracy wątroby, to m.in.: zmęczenie, osłabienie, przebarwienie skóry, nietypowe dolegliwości w nadbrzuszu, wymioty, biegunki, zaburzenia układu krwionośnego, nieprawidłowa gospodarka lipidowa, bóle głowy, zaburzenia układu krzepnięcia.

Blisko Ciebie

Badania można wykonać w każdym punkcie pobrań Śląskich Laboratoriów Analitycznych. Nie ma konieczności wcześniejszego umawiania się, za badanie można zapłacić kartą płatniczą. Istnieje możliwość otrzymania wyników badań na podany podczas rejestracji adres E-mail).