MAJ Z NAJpopularniejszymi badaniami laboratoryjnymi!

MORFOLOGIA, CRP, GLUKOZA, CHOLESTEROL CAŁKOWITY, TSH - to pięć oznaczeń, które obejmuje nasz pakiet specjalny. Zrób dla siebie coś NAJważniejszego i wybierz pakiet NAJczęściej wykonywanych przez naszych Pacjentów badań laboratoryjnych, których wyniki pomogą zdiagnozować ogólny stan Twojego organizmu! Tylko w maju pakiet dostępny jest w wyjątkowej cenie 39 zł (do ceny doliczyć należy 2 zł za pobranie materiału).

"NAJważniejsze w życiu to być zdrowym.
Wszystko inne to kwestia chęci i siły, a czasami szczęścia"
🍀
Zadbaj z nami o zdrowie i wykonaj pakiet MAJ z NAJ!Potrzebujesz więcej informacji?
>> KLIKNIJ i ZAMÓW ROZMOWĘ <<
Oddzwonimy do Ciebie w 28 sekund!

  • Cena pakietu: 39 zł + 2 zł pobranie materiału (maj 2018 r.)
  • Czas oczekiwania na wynik: 1 dzień roboczy
  • 51 punktów pobrań, w których można wykonać badania


"Godziny pracy laboratorium to strzał w dziesiątkę, badanie można zrobić w drodze do pracy na 7.00. Przemiła obsługa, czyściutko, sprawnie, szybko i przyjemnie. Na pewno skorzystam jeszcze z usług laboratorium"

/ Wybrana opinia z Ankiety Satysfakcji Pacjenta /

Rutynowe pobranie krwi 💉

Do wykonania pakietu NAJpopularniejszych badań laboratoryjnych wystarczy rutynowe pobranie krwi. Na badanie należy przyjść na czczo. Okres oczekiwania na wynik wynosi tylko jeden dzień roboczy. Odwiedź najbliższy punkt pobrań i skorzystaj z naszej oferty specjalnej!

Ważne badania ❗

Zadbaj o siebie, abyś w przyszłości nadal mógł spełniać swoje marzenia i jak najdłużej cieszyć się życiem. Każdy ma jakieś plany i na czymś mu zależy. Warto zatem już teraz podjąć ten wysiłek, zwalczyć strach i zainwestować w zdrowie, co przyniesie korzyści w późniejszym czasie.

Blisko Ciebie 🏦

Badania można wykonać w każdym punkcie pobrań Śląskich Laboratoriów Analitycznych. Nie ma konieczności wcześniejszego umawiania się, za badanie można zapłacić kartą płatniczą. Istnieje możliwość otrzymania wyników badań drogą elektroniczną.