Próby wątrobowe za 19 zł


5.00 avg. rating (94% score) - 2 votes

Próby wątrobowe za 19 zł

W lipcu dla naszych klientów przygotowaliśmy kolejną ofertę specjalną. Tym razem proponujemy pakiet prób wątrobowych w cenie 19 zł (+2 zł pobranie materiału).

Pakiet składa się z 5 badań:liver-148108_1280

  • AlAT
  • AspAT
  • ALP
  • GGTP
  • Bilirubina całkowita

Próby wątrobowe pozwalają na ogólną ocenę funkcjonowania tak ważnego narządu jakim jest wątroba. Więcej na ich temat piszemy w krótkim artykule poświęconym badaniom wątroby. Są to badania do których należy podejść na czczo. Nie ma potrzeby mieć ze sobą skierowania czy specjalnych kuponów. Oferta specjalna obowiązuje w okresie 1-31 lipca 2014 r.

Najczęściej występujące objawy zaburzonej pracy wątroby to osłabienie, męczliwość czy nietypowe dolegliwości w nadbrzuszu.

Z oferty specjalnej skorzystać można w każdym z naszych punktów pobrań do których odwiedzenia serdecznie zapraszamy. Przed wizytą warto też rozważyć skorzystanie z naszych pakietów badań, które to pozwalają na oszczędność nawet do 65 zł.

Aby mieć aktualną informację o ofertach takich jak ta, wystarczy zainstalować na swoim telefonie lub tablecie naszą oficjalną aplikację dla systemu Android lub zapisać się do naszego newslettera.

Będzie nam także miło, jeśli poinformują Państwo o tej ofercie swoją rodzinę i znajomych. Dziękujemy!

Zobacz także: