Badania krwi Bytom


4.20 avg. rating (84% score) - 50 votes

Badania krwi Bytom

ul. Stolarzowicka 26b (Zobacz widok od strony ulicy)
tel. 32 / 416 25 28

GODZINY OTWARCIA:
Poniedziałek – Piątek:
Pobieranie materiału: 6.00 – 13.00
Wydawanie wyników: 6.00 – 13.30
Sobota:
Pobieranie materiału: 7.00 – 11.00
Wydawanie wyników: 7.00 – 11.00
Punkt pobrań czynny w sobotę Parking karta osoba niepełnosprawna

Śląskie Laboratoria Analityczne posiadają w Bytomiu dwa punkty pobrań. Pierwszy z nich mieści się na ul. Stolarzowickiej 26b w dzielnicy Miechowice. 

Punkt pobrań krwi istnieje w tym miejscu od grudnia 2013 r. W tym miejscu dysponujemy komfortową poczekalnią oraz kącikiem dla dzieci. Wewnątrz znajduje się także ścianka w efektowny sposób prezentująca panoramiczne zdjęcia naszego laboratorium. Punkt znajduje się przy głównej ulicy na os. Miechowice, w odległości kilkudziesięciu metrów od hali targowej oraz przystanków autobusowych linii 623, 183, 169, 135 oraz 167. W pobliżu znajduje się wiele miejsc, w których bezpłatnie można zaparkować samochód.Badania krwi Bytom

Na badania nie ma potrzeby się wcześniej umawiać, wystarczy przyjść w czasie godzin otwarcia punktu pobrań.

Dla Państwa wygody wyniki większości badań można odebrać online logując się na stronę https://wyniki.sla.pl/
Na platformie dostępne będzie także archiwum wyników badań wykonanych w naszym laboratorium, aby w łatwy i czytelny sposób mogli Państwo kontrolować najważniejsze oznaczenia. Do logowania uprawnia Karta Pacjenta wydawana na punkcie pobrań podczas rejestracji.

W punkcie pobrań na ulicy Stolarzowickiej można skorzystać z całej oferty badań krwi dostępnej w Śląskich Laboratoriach Analitycznych. Przed wizytą sugerujemy także poznanie naszej oferty pakietów badań, gdyż pozwalają one zaoszczędzić nawet do kilkudziesięciu złotych. 

„Jestem stałą klientką tego punktu pobrań. Ogromną zaletą jest to, że na badanie można przyjść już o 6 00 rano i większość wyników można otrzymać drogą elektroniczną. To ogromna wygoda i komfort dla osób pracujących. Kolejną, a właściwie najważniejszą zaletą punktu pobrań na ulicy Stolarzowickiej jest przemiła i profesjonalna obsługa:)
Sam punkt pobrań jest bardzo estetyczny, zadbany, z miejscem zabaw dla dzieci. Polecam w 100% Zadowolona klientka Agnieszka :)”

Powyższa opinia pochodzi z Ankiety Satysfakcji Pacjenta

„W tym punkcie wykonywałam badania już kilka razy. Każda wizyta przebiegała w miłej atmosferze, Pani obsługująca punkt miła i kompetentna, sam punkt czysty, estetyczny i przyjazny pacjentowi. Polecam”

Pani Paulina, źródło: Ankieta Satysfakcji Pacjenta


Jeśli byli już Państwo u nas, prosimy o wypełnienie krótkiej Ankiety Satysfakcji Pacjenta!


Badania krwi Bytom   Badania krwi Bytom   Badania krwi Bytom
 

Zobacz także: