Badania krwi Częstochowa


4.17 avg. rating (83% score) - 12 votes

Badania krwi Częstochowa

ul. Armii Krajowej 2 (Zobacz jak dojechać)
tel. 32 416 25 36

Punkt czynny od poniedziałku do piątku w godzinach:
Pobieranie materiału: 7.00 – 10.00
Wydawanie wyników: 7.00 – 15.00
Parking karta osoba niepełnosprawna

W Częstochowie Śląskie Laboratoria Analityczne posiadają dwa punkty pobrań.

Pierwszy z nich mieści się przy Al. Wolności 1 (w samym sercu Częstochowy), natomiast drugi – przy ul. Armii Krajowej 2.

W punkcie pobrań w Częstochowie można skorzystać z oferowanych przezBadania krwi Częstochowa Śląskie Laboratoria Analityczne pakietów badań (m.in. pakiet ogólny, hormonalny, tarczycowy czy dla aktywnych/sportowy). Skorzystanie z pakietów, to oszczędności sięgające nawet do kilkudziesięciu złotych. Za badania można zapłacić kartą płatniczą.

Aby wykonać badania krwi nie trzeba się wcześniej rejestrować ani zapisywać. Wystarczy odwiedzić nasz punkt pobrań w godzinach otwarcia podanych powyżej.

Dla Państwa wygody wyniki większości badań można odebrać online logując się na stronę https://wyniki.sla.pl/
Na platformie dostępne będzie także archiwum wyników badań wykonanych w naszym laboratorium, aby w łatwy i czytelny sposób mogli Państwo kontrolować najważniejsze oznaczenia. Do logowania uprawnia Karta Pacjenta wydawana na punkcie pobrań podczas rejestracji.

Dokładamy wszelkich starań, aby pobranie krwi nie wiązało się z czekaniem w długiej kolejce i było w pełni komfortowe dla naszych Pacjentów (także dla dzieci).

Jeśli już Państwo u nas byliście, to prosimy wypełnić Ankietę Satysfakcji Pacjenta!