Badania krwi Gliwice


4.36 avg. rating (87% score) - 78 votes

Badania krwi Gliwice

ul. Czajki 5a (Zobacz jak dojechać)
tel. 32 / 416 25 63

Punkt czynny od poniedziałku do piątku w godzinach:
Pobieranie materiału: 7.00 – 10.30
Wydawanie wyników: 7.00 – 11.00
Parking karta osoba niepełnosprawna

W dniu 24 listopada 2014 r. firma Śląskie Laboratoria Analityczne otwarła swój pierwszy, długo oczekiwany, punkt pobrań w Gliwicach. Jego najważniejsze elementy to:

  • dogodny dojazdBadania krwi Gliwice
  • komfortowe warunki
  • pełna oferta badań wraz z pakietami
  • profesjonalny i miły personel

Nasza lokalizacja to ul. Czajki 5a w Gliwicach (osiedle Sikornik). Jest to doskonale skomunikowane miejsce – tak od strony autostrady A4 (zjazd na ul. Rybnicką) jak i od strony centrum Gliwic. W pobliżu placówki znajdują się miejsca parkingowe, a także przystanki komunikacji miejskiej. Sam punkt pobrań dzieli pomieszczenia z nowoczesnym gabinetem stomatologicznym i znajduje się nad apteką (wejście schodami z prawej strony budynku). 

Badania krwi w tym miejscu realizujemy w bardzo komfortowych warunkach. Do dyspozycji naszych Klientów pozostaje wszechstronna poczekalnia wyposażona w TV oraz Wi-Fi.

W tym punkcie pobrań można skorzystać z pełnej oferty badań krwi dostępnych w Śląskich Laboratoriach Analitycznych. Proponujemy także 11 pakietów badań (m.in. tarczycowy, hormonalny czy ogólny), które to pozwalają na oszczędności nawet do kilkudziesięciu złotych!

Za badania krwi w Gliwicach można zapłacić kartą płatniczą. Aby oszczędzić Państwa czas większość wyników badań można otrzymać drogą mailową.

Rejestracją i pobieraniem krwi zajmuje się doświadczony, profesjonalny i miły personel. Pacjenci z pewnością mogą liczyć na fachowe doradztwo, uśmiech oraz pozytywne nastawienie Pani Eli oraz Pani Marianny.

Pani Ela od 24 lat z pełnym zaangażowaniem i pasją wykonuje swój zawód. Każdego Pacjenta traktuje z należytym szacunkiem. Chętnie odpowiada na nurtujące Pacjentów pytania i doradza, jakie badania powinni zrobić. Jest przekonana, że moment pobierania krwi jest dla wielu Pacjentów traumatycznym przeżyciem, dlatego stara się, aby szybko i profesjonalnie ten zabieg wykonać – zawsze z rozmową i dobrym słowem. Pobieranie krwi i wszystkie czynności przed wykonaniem badania mają kluczowy wpływ na wynik. Ma duże grono „swoich” Pacjentów, którzy wracają na ponowne pobranie. Szczególnie da się to zauważyć u dzieci. Pomimo strachu, chętnie przychodzą na badanie. Pani Ela od ponad 2 lat współpracuje z naszym laboratorium i oczywiście serdecznie zaprasza na badania 🙂

„W tym punkcie, ja i mój mąż, wykonywaliśmy badania już wiele razy. Każda wizyta przebiegała w miłej atmosferze. Pani Elżbieta, obsługująca punkt jest miła i kompetentna, sam punkt czysty, estetyczny i przyjazny pacjentowi”
Pani Barbara, źródło: Ankieta Satysfakcji Pacjenta

„Poleciłam już wasze laboratorium innym znajomym”
Źródło: Ankieta Satysfakcji Pacjenta

Jeśli już Państwo u nas byliście to prosimy wypełnić Ankietę Satysfakcji Pacjenta!

Zobacz także: