Badania krwi Gliwice


4.33 avg. rating (86% score) - 82 votes

Badania krwi Gliwice

ul. Czajki 5a (Zobacz jak dojechać)
tel. 32 / 416 25 63

Punkt czynny od poniedziałku do piątku w godzinach:
Pobieranie materiału: 7.00 – 10.30
Wydawanie wyników: 7.00 – 11.00
Parking karta osoba niepełnosprawna

W dniu 24 listopada 2014 r. firma Śląskie Laboratoria Analityczne otwarła swój pierwszy, długo oczekiwany, punkt pobrań w Gliwicach.
Jego najważniejsze elementy to:

  • dogodny dojazdBadania krwi Gliwice
  • komfortowe warunki
  • pełna oferta badań wraz z pakietami
  • profesjonalny i miły personel
  • możliwość odbioru wyników badań online (dla większości badań)
  • możliwość płatności kartą

Nasza lokalizacja to ul. Czajki 5a w Gliwicach (Osiedle Sikornik). Jest to doskonale skomunikowane miejsce – tak od strony autostrady A4 (zjazd na ul. Rybnicką) jak i od strony centrum Gliwic. W pobliżu placówki znajdują się miejsca parkingowe, a także przystanki komunikacji miejskiej. Sam punkt pobrań dzieli pomieszczenia z nowoczesnym gabinetem stomatologicznym i znajduje się nad apteką (wejście schodami z prawej strony budynku). 

Badania krwi w tym miejscu realizujemy w bardzo komfortowych warunkach. Do dyspozycji naszych Klientów pozostaje wszechstronna poczekalnia wyposażona w TV oraz Wi-Fi.

W tym punkcie pobrań można skorzystać z pełnej oferty badań krwi dostępnych w Śląskich Laboratoriach Analitycznych. Proponujemy także pakiety badań (m.in. tarczycowy, hormonalny czy ogólny), które to pozwalają na oszczędności nawet do kilkudziesięciu złotych!

Dla Państwa wygody wyniki większości badań można odebrać online logując się na stronę https://wyniki.sla.pl/
Na platformie dostępne będzie także archiwum wyników badań wykonanych w naszym laboratorium, aby w łatwy i czytelny sposób mogli Państwo kontrolować najważniejsze oznaczenia. Do logowania uprawnia Karta Pacjenta wydawana na punkcie pobrań podczas rejestracji.

Rejestracją i pobieraniem krwi zajmuje się doświadczony, profesjonalny i miły personel. Pacjenci z pewnością mogą liczyć na fachowe doradztwo, uśmiech oraz pozytywne nastawienie Pani Eli oraz Pani Marianny.

Pani Ela od 24 lat z pełnym zaangażowaniem i pasją wykonuje swój zawód. Każdego Pacjenta traktuje z należytym szacunkiem. Chętnie odpowiada na nurtujące Pacjentów pytania i doradza, jakie badania powinni zrobić. Jest przekonana, że moment pobierania krwi jest dla wielu Pacjentów traumatycznym przeżyciem, dlatego stara się, aby szybko i profesjonalnie ten zabieg wykonać – zawsze z rozmową i dobrym słowem. Pobieranie krwi i wszystkie czynności przed wykonaniem badania mają kluczowy wpływ na wynik. Ma duże grono „swoich” Pacjentów, którzy wracają na ponowne pobranie. Szczególnie da się to zauważyć u dzieci. Pomimo strachu, chętnie przychodzą na badanie. Pani Ela od ponad 2 lat współpracuje z naszym laboratorium i oczywiście serdecznie zaprasza na badania 🙂

„W tym punkcie, ja i mój mąż, wykonywaliśmy badania już wiele razy. Każda wizyta przebiegała w miłej atmosferze. Pani Elżbieta, obsługująca punkt jest miła i kompetentna, sam punkt czysty, estetyczny i przyjazny pacjentowi”
Pani Barbara, źródło: Ankieta Satysfakcji Pacjenta

„Poleciłam już wasze laboratorium innym znajomym”
Źródło: Ankieta Satysfakcji Pacjenta

Jeśli już Państwo u nas byliście to prosimy wypełnić Ankietę Satysfakcji Pacjenta!

ZOBACZ TEŻ:  Badania krwi Chrzanów
Badania krwi Gliwice     Badania krwi Gliwice

Zobacz także: