Badania krwi Kędzierzyn- Koźle


4.10 avg. rating (82% score) - 76 votes

Badania krwi Kędzierzyn- Koźle

ul. Wojska Polskiego 19 (Zobacz widok od strony ulicy)
tel. 32 416 25 30

GODZINY OTWARCIA:
Poniedziałek – Piątek:
Pobieranie materiału: 6.00 – 12.00
Wydawanie wyników: 6.00 – 13.00
Sobota:
Pobieranie materiału: 7.00 – 11.30
Wydawanie wyników: 7.00 – 11.30
Punkt pobrań czynny w sobotę Parking karta osoba niepełnosprawna

Badania krwi Kędzierzyn- Koźle

Śląskie Laboratoria Analityczne posiadają w Kędzierzynie- Koźlu dwa punkty pobrań. Pierwszy z nich mieści się na ul. Wojska Polskiego 19 (przeniesiony z ul. Damrota 16)

Badania krwi w Kędzierzynie Koźlu realizujemy już od 11 lat. Punkt pobrań znajduje się w świetnie skomunikowanej części miasta na ul. Wojska Polskiego 19. Na badania krwi nie trzeba się wcześniej umawiać, wystarczy przyjść – pobranie materiału dokonywane jest na miejscu.

Ważne jest dla nas, aby moment rejestracji, oczekiwania na pobranie materiału czy odbiór wyniku, nie wiązał się z długim staniem w kolejce, a także odbywał się w przyjemnej i spokojnej atmosferze dla naszych Pacjentów (w szczególności dla dzieci), dlatego w punkcie pobrań wprowadziliśmy biletowy system zarządzania kolejkami. Mamy nadzieję, że dzięki temu rozwiązaniu poszczególne etapy będą następowały sprawnie i szybko – tak, aby odczuli Państwo maksymalny komfort i oszczędność czasu. 

W laboratorium istnieje możliwość płacenia kartą. Punkt na ul. Wojska Polskiego 19 oferuje całą paletę badań dostępną w Śląskich Laboratoriach Analitycznych. Przed wizytą warto także poznać ofertę pakietów badań, które pozwalają na oszczędność w stosunku do badań zakupionych osobno (nawet do kilkudziesięciu złotych). 

Dla Państwa wygody wyniki większości badań można odebrać online logując się na stronę https://wyniki.sla.pl/
Na platformie dostępne będzie także archiwum wyników badań wykonanych w naszym laboratorium, aby w łatwy i czytelny sposób mogli Państwo kontrolować najważniejsze oznaczenia. Do logowania uprawnia Karta Pacjenta wydawana na punkcie pobrań podczas rejestracji.

Rejestracją i pobieraniem krwi w tym punkcie zajmuje się Pani Joanna – technik analityki medycznej. Pani Joanna pracuje z nami już od 6 lat. Stara się, aby pobieranie krwi było pozytywnym doświadczeniem, zależy jej aby każdy z gabinetu wychodził z uśmiechem. Gdy do pobrania krwi podchodzą dzieci, Joanna zajmuje je czytaniem atlasu medycznego, rozmową o zainteresowaniach, szkole lub przedszkolu – wszystko po to, aby zminimalizować stres najmłodszych. 

Specjalnie dla dzieci Pani Joanna zorganizowała też wystawę prac najmłodszych, które do laboratorium mogą przynieść swoje rysunki i wyklejanki – zawiesimy je w centralnym punkcie pobieralni. Dzieci dostają także dyplomy i upominki od ŚLA za „odwagę podczas pobierania krwi”!

Jeśli byli już Państwo u nas, prosimy o wypełnienie krótkiej Ankiety Satysfakcji Pacjenta


Badania krwi Kędzierzyn- Koźle       

Zobacz także: