Badania krwi Mikołów


5.00 avg. rating (97% score) - 6 votes

Badania krwi Mikołów

ul. Stefana Okrzei 20 (Zobacz jak dojechać)
tel. 32 / 416 25 79

GODZINY OTWARCIA:
Poniedziałek – Piątek:
Pobieranie materiału: 6.00 – 11.30
Wydawanie wyników: 6.00 – 11.30
Sobota:
Pobieranie materiału: 7.00 – 11.00
Wydawanie wyników: 7.00 – 11.00
Punkt pobrań czynny w sobotę Parking Możliwość płacenia kartą Pobieramy krew dzieciom

Badania krwi Mikołów

Zapraszamy do naszego punktu pobrań do badań laboratoryjnych w Mikołowie! Znajdziecie nas na parterze kamienicy położonej w sąsiedztwie Szpitala św. Józefa. Aby dostać się do punktu pobrań należy na domofonie wybrać ostatni na dole z prawej strony przycisk: „Kancelaria Prawnicza Urbańczyk i Partner”. Po wejściu i pokonaniu kilku schodów, należy kierować się do pierwszych drzwi po prawej stronie. Do dyspozycji zmotoryzowanych Pacjentów z prawej strony budynku znajduje się parking.

W punkcie pobrań w Mikołowie dostępna jest cała oferta badań laboratoryjnych oferowanych przez ŚLA. Proponujemy także pakiety badań dostosowane do różnych oczekiwań i potrzeb naszych Klientów (m.in. ogólny, tarczycowy, hormonalny, sercowy czy pakiet witaminy D3). Przed odwiedzeniem nas zachęcamy do zapoznania się z tymi pakietami, ponieważ pozwalają one zaoszczędzić nawet do kilkudziesięciu złotych.Badania krwi Mikołów

Żeby wykonać badania nie trzeba się wcześniej zapisywać. Wystarczy przyjść do nas w godzinach otwarcia punktu, czyli od poniedziałku do piątku w godzinach: 6.00-11.30 lub w sobotę w godzinach: 7.00-11.00 i podczas rejestracji wskazać badania, które chce się wykonać, po czym od razu zostaje pobrany materiał. Ważne jest dla nas, aby pobieranie materiału nie wiązało się z długim oczekiwaniem, a także było komfortowe dla naszych Pacjentów (a w szczególności dla dzieci). Dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby wszystko odbywało się sprawnie i w przyjemnej atmosferze.

Dla Państwa wygody wyniki większości badań można odebrać online logując się na stronę https://wyniki.sla.pl/
Na platformie dostępne będzie także archiwum wyników badań wykonanych w naszym laboratorium, aby w łatwy i czytelny sposób mogli Państwo kontrolować najważniejsze oznaczenia. Do logowania uprawnia Karta Pacjenta wydawana na punkcie pobrań podczas rejestracji.

Główne zalety punktu:

  • dogodne położenie
  • krótki czas oczekiwania na pobranie krwi
  • pełna oferta badań oferowanych w ŚLA
  • możliwość płatności kartą
  • pakiety badań pozwalające na oszczędności
  • możliwość odbioru wyników badań online (dla większości badań)
  • profesjonalny i miły personel pobierający krew również u dzieci

Chcesz zadbać o swoje zdrowie? Śląskie Laboratoria Analityczne zapraszają na badania krwi do swojego punktu pobrań w Mikołowie!

Jeśli już Państwo u nas byliście, to prosimy wypełnić Ankietę Satysfakcji Pacjenta!

Badania krwi Mikołów