Badania krwi Oświęcim


4.19 avg. rating (83% score) - 37 votes

Badania krwi Oświęcim

ul. Zaborska 54 (Sprawdź dojazd)
tel. 32 / 416 25 51

GODZINY OTWARCIA:
Poniedziałek – Piątek:
Pobieranie materiału: 6.00 – 11.30
Wydawanie wyników: 6.00 – 11.30

Sobota:
Pobieranie materiału: 7.00 – 10.30
Wydawanie wyników: 7.00 – 10.30

Punkt pobrań czynny w sobotę Parking Możliwość płacenia kartą Pobieramy krew dziecom Punkt przystosowany do obsługi osób niepełnosprawnych

Nasz punkt pobrań krwi do badań laboratoryjnych, wyczekiwany przez pacjentów z miasta Oświęcim i okolic, mieści się przy ul. Zaborskiej 54 w budynku Gabinetów Rehabilitacji Medycznej VITAMED (tuż obok ronda).

Na badania krwi nie trzeba się wcześniej umawiać, wystarczy jedynie przyjść w godzinach otwarcia punktu, czyli od poniedziałku do piątku w godzinach 6.00-11.30 lub w sobotę w godzinach 7.00-10.30. Z przodu budynku znajdują się miejsca parkingowe, z których mogą korzystać nasi Klienci. Czynimy starania, aby pobieranie materiału następowało szybko i sprawnie – tak, aby odczuwali Państwo maksymalny komfort i oszczędność czasu. Komfortowa poczekalnia i przestronny pokój pobrań zadowolą najbardziej wymagających. 

W punkcie pobrań w Oświęcimiu dostępna jest cała oferta badań laboratoryjnych oferowanych przez ŚLA. Proponujemy także pakiety badań dostosowane do różnych oczekiwań i potrzeb naszych Klientów.  Badania krwi Oświęcim

Osobą odpowiedzialną za rejestracje i pobieranie krwi jest Pani Katarzyna. Jej umiejętności manualne pobierania krwi wyćwiczone na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym są na najwyższym poziomie. Pacjenci z pewnością mogą liczyć na jej fachowe doradztwo, uśmiech i pozytywne podejście – chociaż ostrzegamy, że może być ono zaraźliwe i będą Państwo chcieli do nas wracać częściej!

Największe atuty punktu pobrań to:

  • doskonała lokalizacja
  • komfortowe warunki
  • miły, przeszkolony personel
  • możliwość płacenia kartą
  • pełna oferta badań
  • krótki czas oczekiwania na wyniki
  • możliwość odbioru wyników badań online (dla większości badań)
  • pakiety badań pozwalające na oszczędności

Dla Państwa wygody wyniki większości badań można odebrać online logując się na stronę https://wyniki.sla.pl/
Na platformie dostępne będzie także archiwum wyników badań wykonanych w naszym laboratorium, aby w łatwy i czytelny sposób mogli Państwo kontrolować najważniejsze oznaczenia. Do logowania uprawnia Karta Pacjenta wydawana na punkcie pobrań podczas rejestracji.

Chcesz zadbać o swoje zdrowie? Śląskie Laboratoria Analityczne zapraszają na badania krwi do swojego punktu pobrań w Oświęcimiu!

Jeśli już Państwo u nas byliście, to prosimy wypełnić Ankietę Satysfakcji Pacjenta!

„Lokal przyjazny, obsługa bardzo miła, Pani profesjonalnie pobrała próbkę, po której nie nastąpiły żadne skutki uboczne. Jestem bardzo zadowolona z obsługi. Lokal godny polecenia.”
Źródło: Ankieta Satysfakcji Pacjenta

Jestem bardzo zadowolona z wizyty w państwa punkcie pobrań. Pani, która pobierała krew bardzo profesjonalna i bardzo sympatyczna. U mnie zawsze są trudności z pobraniem, jednak Pani poradziła sobie świetnie, pomimo małych kłopotów nie poddała się i wykonała swoją pracę na najwyższym poziomie. Jako pielęgniarka z kilkunastoletnim doświadczeniem muszę przyznać, że jest to osoba, która jest fachowa, empatyczna i niesamowicie pozytywna.”
Źródło: Ankieta Satysfakcji Pacjenta

 

Badania krwi Oświęcim     Badania krwi Oświęcim   Badania krwi Oświęcim