Badania laboratoryjne Zabrze


3.83 avg. rating (76% score) - 59 votes

Badania laboratoryjne Zabrze

ul. Moniuszki 81 (Zobacz widok od strony ulicy)
tel. 32 416 25 58

GODZINY OTWARCIA:
Poniedziałek – Piątek:
Pobieranie materiału: 6.00 – 11.00
Wydawanie wyników: 6.00 – 13.30
Sobota:
Pobieranie materiału: 7.00 – 11.00
Wydawanie wyników: 7.00 – 11.00
Pobieranie wymazów ginekologicznych
(z pochwy, szyjki macicy oraz cewki moczowej):
-> środa w godz. 13.30 – 17.30
-> sobota w godz. 8.00 – 11.00
Punkt pobrań czynny w sobotę Parking karta Respektujemy karty "Aktywny Senior" osoba niepełnosprawna

Punkt pobrań w Zabrzu-Mikulczycach, to kolebka firmy Śląskie Laboratoria Analityczne. Działalność na ul. Moniuszki 81 rozpoczęliśmy w 1991 roku i do dziś w tym miejscu działa jeden z naszych punktów pobrań. Jest on bardzo dobrze skomunikowany- tak dla mieszkańców Zabrza jak i sąsiednich miejscowości. W pobliżu znajduje się przystanek autobusowy kilku linii (81, 83, 617, 14), a zmotoryzowani znajdą w pobliżu zjazdy z drogi szybkiego ruchu z kierunków Bytom i Gliwice.Badania laboratoryjne Zabrze
Punkt pobrań mieści się w prywatnym budynku. Dla naszych Pacjentów udostępniamy parking znajdujący się na jego tyłach. Do dyspozycji naszych Klientów oddajemy niedawno wyremontowane pomieszczenia, badania realizujemy w komfortowych warunkach. Na pobranie krwi nie ma potrzeby się wcześniej umawiać, wystarczy nas odwiedzić. Za badania krwi można zapłacić kartą płatniczą.

Dla Państwa wygody wyniki większości badań można odebrać online logując się na stronę https://wyniki.sla.pl/
Na platformie dostępne będzie także archiwum wyników badań wykonanych w naszym laboratorium, aby w łatwy i czytelny sposób mogli Państwo kontrolować najważniejsze oznaczenia. Do logowania uprawnia Karta Pacjenta wydawana na punkcie pobrań podczas rejestracji.

Punkt pobrań w Zabrzu oferuje badania laboratoryjne znajdujące się w szerokiej ofercie naszej firmy. W lokalizacji w Zabrzu można także skorzystać z oferty pakietów badań – dają one możliwość oszczędzenia nawet do kilkudziesięciu złotych.

W punkcie istnieje możliwość pobrania wymazu ginekologicznego (z pochwy, szyjki macicy oraz cewki moczowej). Z usługi można skorzystać w środy w godz. 13.30 – 17.30 oraz w soboty w godz. 8.00 – 11.00. Dowiedz się więcej oraz sprawdź, jak przygotować się do pobrania wymazu

W Zabrzu pracuje Pani Barbara. Jest ona związana ze Śląskimi Laboratoriami Analitycznymi od samego początku istnienia Firmy – od roku 1991. Wspólnie z pracującymi w Zabrzu pielęgniarkami stwarza miłą i kameralną atmosferę. Uśmiech i przyjazne nastawienie odczuje każdy Klient, który trafi do punktu pobrań ŚLA w Zabrzu. 

„Pani w recepcji wita każdego uśmiechem i rzetelnie doradza w sprawie badań. Można liczyć na pomoc w przypadku niezdecydowania. Pobieranie krwi odbywa się w sterylnym pomieszczeniu w miłej atmosferze. Pielęgniarka pobierająca krew potrafi zamienić słowo z pacjentem i widać że ta praca nie jest dla niej piątym kołem u wozu. Chciałoby się aby profesjonalizm tej placówki można było obserwować w każdym miejscu

„Przypadkowo znalazłam Waszą firmę w internecie. Zadzwoniłam, umówiłam się i pojechałam na badania. Wiem, że już nigdy więcej nie wybiorę się do innego laboratorium. Czysto, schludnie, szybko, pobyt w Waszym laboratorium mnie zaskoczył. Do tej pory, badania kojarzyły mi się z ogromnymi kolejkami, z obolałym kręgosłupem (od stania), a u Was czysta przyjemność. Na dodatek promocje, które nie są bez znaczenia dla mojego portfela. Dziękuję. Pozdrawiam”

Opinie pochodzą z Ankiety Satysfakcji Pacjenta


Jeśli byli już Państwo u nas, prosimy o wypełnienie krótkiej Ankiety Satysfakcji Pacjenta

Badania laboratoryjne Zabrze

Zobacz także: