Badanie: Dysbioza jelitowa,

Materiał można dostarczyć do każdego z naszych punktów pobrań TYLKO W PONIEDZIAŁKI w godzinach otwarcia punktu, jednak nie później niż do godziny 11.00. Materiał musi być pobrany w dniu do...

Nazwa badania

Dysbioza jelitowa,

Opis badania

Materiał można dostarczyć do każdego z naszych punktów pobrań TYLKO W PONIEDZIAŁKI w godzinach otwarcia punktu, jednak nie później niż do godziny 11.00. Materiał musi być pobrany w dniu dostarczenia go do punktu!

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego badania?

Pozostaw numer telefonu, oddzwonimy i odpowiemy na nurtujące Cię pytania.


Administratorem danych, które tu wpisujesz będziemy My, czyli: Śląskie Laboratoria Analityczne Sp. z o.o. . Dane będą przetwarzane w celu marketingu bezpośredniego naszych produktów i usług. Podstawą prawną przetwarzania jest uzasadniony interes Administratora. Masz m.in. prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia oraz zgłoszenia sprzeciwu na marketing produktów i usług Administratora, jak również skorzystać z innych praw opisanych szczegółowo w polityce prywatności. Odbiorcami Twoich danych czyli podmiotami, którym będziemy mogli przekazać Twoje dane zgodnie z obowiązującym prawem będą podmioty pomagające Nam w działaniach związanych z opisanym wyżej marketingiem bezpośrednim produktów i usług własnych oraz inne podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa."

Czas oczekiwania na wynik

30 dni

Grupa badań

Mikrobiologia