Koronawirus

Bezpłatne zabezpieczenie krwi oraz usługa konsultacji wyników

By 1 kwietnia 2020 1 czerwca, 2020 No Comments

Śląskie Laboratoria Analityczne pomagają w czasie pandemii koronawirusa

Naszą misją, jako laboratorium i jednocześnie placówki medycznej, jest zapewnienie dostępności do naszych usług, nawet w takiej sytuacji, z jaką mierzymy się w czasie pandemii koronawirusa. Zdajemy sobie sprawę, że osoby, które regularnie korzystają z naszych usług, takie jak kobiety w ciąży lub pacjenci, którzy muszą regularnie monitorować stan swojego zdrowia, w tym momencie bardzo nas potrzebują. Dlatego zapewniamy możliwie największą dostępność do naszych punktów pobrań oraz oferujemy usługę pobrania krwi w domu Klienta. Podjęliśmy także decyzję, aby każdemu naszemu Klientowi zapewnić bezpłatną możliwość zabezpieczenia pobranej krwi na 30 dni. Zachęcamy także do skorzystania z usługi telefonicznej konsultacji wyników badań z naszymi diagnostami laboratoryjnymi.

Bezpłatne zabezpieczenie krwi oraz konsultacja wyników badań

Od 2 kwietnia 2020 r., aż do odwołania, każdej osobie, która odwiedzi nasz punkt pobrań lub skorzysta z poboru mobilnego, bezpłatnie zabezpieczymy pobrany materiał (surowicę) na 30 dni. Takie działanie pozwoli na dozlecenie kolejnych badań, bez potrzeby wychodzenia z domu. Decydując się więc na jednokrotną wizytę w naszym punkcie pobrań lub mobilne pobranie, przez kolejnych 30 dni dajemy możliwość poszerzenia diagnostyki bez opuszczana domu!

Dużym wyzwaniem jest obecnie także konsultacja otrzymanych wyników badań z lekarzem. Dlatego zachęcamy do skorzystania z usługi telefonicznej konsultacji wyników badań (wykonanych w naszym laboratorium) z naszymi diagnostami laboratoryjnymi. Wartość usługi to 49,90 zł.

Bezpłatne zabezpieczenie krwi oraz telefoniczna konsultacja dają naszym Klientom szansę na wykonanie ważnych badań przy jednoczesnym minimalizowaniu powodów do wychodzenia z domu.

Sprawdź listę naszych otwartych punktów pobrań lub podejmij decyzję o zamówieniu mobilnego pobrania krwi. Przypominamy, że nasi pracownicy są odpowiednio przeszkoleni i zachowują wszystkie możliwe środki bezpieczeństwa (używają specjalnych przyłbic, dezynfekcji oraz oczywiście materiałów jednorazowych).

Więcej informacji o podejmowanych przez nas działaniach można znaleźć na Facebooku.

Bezpłatne zabezpieczenie krwi oraz usługa konsultacji wyników

Czy ta strona była pomocna?

Kliknij na gwiazdki, aby ocenić!

Średnia ocena: 4.3 / 5. Liczba ocen: 38

Bądź pierwszą osobą, która oceni tą stronę.