Całodobowe laboratorium


3.61 avg. rating (72% score) - 110 votes

Całodobowe laboratorium w Mysłowicach

ul. Mikołowska 1 (Zobacz jak dojechać)
tel. 32 / 416 25 66 (punkt pobrań)
tel. 32 / 416 25 65 lub kom. 697 220 004 (laboratorium)

Laboratorium czynne całodobowo 7 dni w tygodniu

Pobieranie materiału w godzinach: 6.00 – 21.00
Dnia 24 grudnia punkt pobrań będzie nieczynny.
Przepraszamy za utrudnienia!

24h Parking karta osoba niepełnosprawna

Śląskie Laboratoria Analityczne posiadają całodobowe laboratorium, które mieści się w Mysłowicach, ul. Mikołowska 1. 

Materiał do badań laboratoryjnych oddać można w godzinach: 6.00 – 21.00. Jesteśmy przekonani, że taka możliwość jest dla Państwa bardzo korzystna i pozwala nawet zapracowanym osobom na wykonanie ważnych badań. 

Laboratorium mieści się na terenie Mysłowickiego Centrum Zdrowia (Szpital nr 1 im. św. Karola Boromeusza w Mysłowicach). W pobliżu tej lokalizacji są dogodne miejsca parkingowe. Jest to bardzo dobrze skomunikowane miejsce zarówno dla osób podróżujących od strony Katowic jak i dla Klientów z terenu Zagłębia.Całodobowe laboratorium

W punkcie pobrań w Mysłowicach istnieje możliwość wykonania wybranych badań w trybie CITOWynik takiego badania będzie do odbioru w przeciągu maksymalnie 2 godzin od pobrania materiału.
Usługa wykonania badania w trybie CITO jest dodatkowo płatna i wynosi jednorazowo 10,00 zł.

Poniżej wykaz wybranych oznaczeń, które można wykonać w trybie CITO:
morfologia (25 parametrów), leukogram (rozmaz), OB, CRP, bilirubina całkowita, AlAT, AspAT, kreatynina, jonogram (chlorki, sód, potas), żelazo, lipidogram (cholesterol całkowity, HDL, LDL, trójglicerydy), beta-HCG total (próba ciążowa), D-dimery, analiza ogólna moczu, gazometria, troponina, glukoza (w surowicy), amylaza (w surowicy), białko całkowite (w surowicy), kwas moczowy.

Atuty tego punktu pobrań:

  • czynne 24h
  • dogodny dojazd
  • pełna oferta badań w tym pakiety pozwalające na oszczędności
  • wybrane badania w trybie cito (wynik do odbioru do 2 godzin od pobrania materiału)
  • możliwość płacenia kartą
  • możliwość odbioru wyników badań online (dla większości badań)
  • miły i profesjonalny personel

Na miejscu można skorzystać z całej palety badań dostępnej w Śląskich Laboratoriach Analitycznych. Do dyspozycji są także korzystne pakiety badań pozwalające na oszczędności nawet do kilkudziesięciu złotych (m.in. pakiet ogólny, tarczycowy czy hormonalny). Za badania można zapłacić kartą. Aby wykonać badania nie trzeba się wcześniej rejestrować czy zapisywać. 

Jeśli odwiedzą nas Państwo poza standardowymi godzinami pobrania (godziny poranne) prosimy o wezwanie Osoby z laboratorium w celu pobrania materiału. 

Dla Państwa wygody wyniki większości badań można odebrać online logując się na stronę https://wyniki.sla.pl/
Na platformie dostępne będzie także archiwum wyników badań wykonanych w naszym laboratorium, aby w łatwy i czytelny sposób mogli Państwo kontrolować najważniejsze oznaczenia. Do logowania uprawnia Karta Pacjenta wydawana na punkcie pobrań podczas rejestracji.

Pobieraniem krwi w naszym punkcie pobrań w Mysłowicach zajmują się doświadczone, profesjonalne, uśmiechnięte i empatyczne Osoby potrafiące pobierać krew również u dzieci. W poczekalni znajduje się kącik przygotowany specjalnie dla naszych najmłodszych Pacjentów.

Zaletą dla mnie jest godzina, od której punkt pobrań jest czynny, mogę wszystko załatwić przed pracą. W punkcie bardzo uprzejma obsługa. Na wyniki nie musiałam długo czekać – były w tym samym dniu.” 
Źródło: Ankieta Satysfakcji Pacjenta

Jeśli już Państwo u nas byliście to prosimy wypełnić Ankietę Satysfakcji Pacjenta!


Całodobowe laboratorium        Całodobowe laboratorium 

ZOBACZ TEŻ:  Gdzie wykonać badania krwi w sobotę?

Zobacz także: