fbpx
Punkty Pobrań

Certyfikat Wysoka Jakość w Ochronie Zdrowia

By 9 maja 2017 3 grudnia, 2018 No Comments

Certyfikat i Godło “Wysoka Jakość w Ochronie Zdrowia”

26 kwietnia 2017 roku w Auli Collegium Novum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie odbyła się Gala Finałowa III edycji Ogólnopolskiego Konkursu i Programu Certyfikacji Podmiotów Branży Medycznej „Wysoka Jakość w Ochronie Zdrowia”. Już po raz trzeci Instytut Zarządzania i Rozwoju Jakości przyznał certyfikaty najbardziej nowoczesnym, innowacyjnym i skutecznym w zarządzaniu jakością placówkom sektora ochrony zdrowia i branż pokrewnych. W trakcie uroczystości wręczyli je wspólnie prof. Piotr TyszCertyfikat Wysoka Jakość w Ochronie Zdrowiako z Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, członek Komisji Certyfikacyjnej oraz Kamila Przeniosło, Prezes Zarządu Instytutu. 

Nasze laboratorium już po raz trzeci może pochwalić się przyznaniem nam tego zaszczytnego certyfikatu.

Certyfikaty „Wysoka Jakość w Ochronie Zdrowia” przyznawane są od 2015 roku. Promują one najlepsze polskie placówki, instytucje i firmy działające w branży medycznej i branżach pokrewnych, np. farmaceutycznej czy SPA. Certyfikaty otrzymują m.in. szpitale, przychodnie, praktyki lekarskie, firmy medyczne, laboratoria, stacje pogotowia ratunkowego itp. – Godło „Wysoka Jakość w Ochronie Zdrowia” przyznawane jest podmiotom wyróżniającym się wysoką jakością świadczeń, nowoczesnym modelem zarządzania, troską o budowanie jak najlepszych relacji z Pacjentami – tłumaczy Malwina Pitach z Instytutu Zarządzania i Rozwoju Jakości w Katowicach, który jest organizatorem Programu „Wysoka Jakość w Ochronie Zdrowia”.

W trakcie uroczystości, obok certyfikatu „Wysoka Jakość w Ochronie Zdrowia”, otrzymaliśmy również Certyfikat Srebrny, który potwierdza, że nasze laboratorium wdrożyło trwałe i systemowe rozwiązania projakościowe, ukierunkowane na generowanie wysokiej wartości dla Klienta na rynku usług medycznych oraz Wyróżnienie Specjalne za największy progres w dziedzinie objętej procedurą certyfikacji, w okresie od dokonania ostatniej oceny w Programie.

 

Certyfikat Wysoka Jakość w Ochronie Zdrowia

Czy ta strona była pomocna?

Kliknij na gwiazdki, aby ocenić!

Średnia ocena: 0 / 5. Liczba ocen: 0

Bądź pierwszą osobą, która oceni tą stronę.