Laboratorium Częstochowa


3.96 avg. rating (79% score) - 83 votes

Laboratorium Częstochowa

Al. Wolności 1 (Zobacz jak dojechać)
tel. 32 416 25 29

Punkt czynny od poniedziałku do piątku w godzinach:
Pobieranie materiału: 6.00 – 13.30
Wydawanie wyników: 6.00 – 13.30
Parking karta osoba niepełnosprawna

W CLaboratorium Częstochowazęstochowie Śląskie Laboratoria Analityczne posiadają dwa punkty pobrań.

Pierwszy z nich mieści się przy Al. Wolności 1, w samym sercu Częstochowy. Laboratorium w tym miejscu istnieje już od 1989 roku, czyli od ponad 25 lat. Od blisko siedmiu lat działa jako punkt pobrań Śląskich Laboratoriów Analitycznych.

Każdy mieszkaniec Częstochowy zna Dom Handlowy Kwadraty (Megasam). To właśnie w nim (wejście pomiędzy sklepami Rossmann i CCC), na pierwszym piętrze, znajduje się laboratorium. Punkt pobrań jest świetnie skomunikowany- dojechać do nas można autobusem, tramwajem czy samochodem (przed samym budynkiem znajduje się parking).

W środku proponujemy komfortowe warunki: niedawno wyremontowane pomieszczenia, panoramiczny widok z okna na serce Częstochowy oraz oczywiście fachową i miłą obsługę. W laboratorium można wykonać pełną paletę oferowanych przez nas badań, łącznie z cieszącymi się dużym zainteresowaniem pakietami badań. Za badania można zapłacić kartą płatniczą. Nie trzeba się także wcześniej zapisywać – zapraszamy do nas w godzinach otwarcia podanych powyżej.  

Dla Państwa wygody wyniki większości badań można odebrać online logując się na stronę https://wyniki.sla.pl/
Na platformie dostępne będzie także archiwum wyników badań wykonanych w naszym laboratorium, aby w łatwy i czytelny sposób mogli Państwo kontrolować najważniejsze oznaczenia. Do logowania uprawnia Karta Pacjenta wydawana na punkcie pobrań podczas rejestracji.

Jeśli byli już Państwo u nas, prosimy o wypełnienie krótkiej Ankiety Satysfakcji Pacjenta

Opinia dot. tego punktu: „Wspaniała atmosfera. Córka słabnie po pobraniu krwi i pierwszy raz spotkałam się z taką opieką ze strony personelu. Ogromna wiedza i chęć pomocy”.

Od roku korzystam regularnie z usług ŚLA na ul. Wolności w Częstochowie. Muszę przyznać, że mimo zawsze odczuwanego stresu idę na badania pewna, że wszystko zostanie wykonane rzetelnie, na najwyższym poziomie. Panie, które tam pracują są bardzo uprzejme i wykazują się dużym profesjonalizmem. Jeszcze się nie zdarzyło, żebym wyszła z siniakiem. Po pobraniu w ogóle nie ma śladu. Gdy odczuwałam osłabienie laborantki zaraz mną się zainteresowały i pomogły wrócić do formy. Tą właśnie drogą chciałabym wyrazić swą wdzięczność i polecić gabinet tym, którzy podobnie jak ja nie przepadają za badaniem krwi. Z całą pewnością gabinet może być dedykowany dzieciom. Będą czuć się bezpiecznie i komfortowo, a przecież tak powinno być”.
Pani Agnieszka, źródło: Ankieta Satysfakcji Pacjenta

„Bardzo miłe i sympatyczne panie, które są tam w laboratorium medycznym. Ze względu, że ja jestem przy kości to mi ciężko znaleźć żyły i panie zanim zaczęły kłuć to szukały przez godzinę żyły i im się udało. Świetna i fachowa robota. Nieważne, że dopiero za czwartym razem im się udało, ale to dlatego, że ja jestem przy kości. Bardzo miłe i sympatyczne te panie w laboratorium w Częstochowie. Prosiłbym o umieszczenie tej opinii na stronie, że tu grubsi pacjenci nie są odsyłani do domu tylko bardzo uprzejmie przyjęci”.
Pan Damian, źródło: Ankieta Satysfakcji Pacjenta.

  Laboratorium Częstochowa      Laboratorium Częstochowa

ZOBACZ TEŻ:  Badania krwi Chrzanów

 

Zobacz także: