Laboratorium Dąbrowa Górnicza


3.92 avg. rating (78% score) - 86 votes

Laboratorium Dąbrowa Górnicza

ul. Reymonta 39 (Zobacz jak dojechać)
tel. 32 416 25 38

Punkt czynny od poniedziałku do piątku w godzinach:
Pobieranie materiału: 6.30 – 10.30
Wydawanie wyników: 6.30 – 10.30
Parking karta Pobieramy krew dziecom osoba niepełnosprawna

W październiku 2014 r. Śląskie Laboratoria Analityczne otwarły kolejny punkt pobrań na terenie Zagłębia. Badania krwi wykonujemy w Dąbrowie Górniczej na ul. Reymonta 39. 

PunktLaboratorium Dąbrowa Górnicza pobrań znajduje się w budynku przychodni FOR HELP. Jest to komfortowo wyposażona placówka, posiadająca pięknie zaaranżowane wnętrza. Dojazd na ul. Reymonta jest również bardzo dogodny – jadąc samochodem ul. Piłsudskiego przed salonem Fiat Szczęsny – Zjawiony skręcamy w prawo. Do dyspozycji naszych zmotoryzowanych klientów znajdują się miejsca parkingowe na terenie przychodni FOR HELP.

Nasi najmłodsi pacjenci na miejscu mogą skorzystać z kącika zabaw, a osoby dorosłe z komfortowej poczekalni.

Punkt pobrań w Dąbrowie Górniczej oferuje wszystkie badania krwi z oferty Śląskich Laboratoriów Analitycznych. Ponadto na miejscu jest możliwość wybrania jednego z pakietów badań, które pozwalają na oszczędność nawet do kilkudziesięciu złotych. Za badania można zapłacić kartą płatniczą.

Na badania krwi w Dąbrowie Górniczej nie trzeba się wcześniej umawiać, wystarczy nas odwiedzić w godzinach otwarcia punktu. Punkt pobrań czynny jest w dni robocze w godzinach 6.30 – 10.30. 

"Punkt pobrań w Dąbrowie Górniczej – przyjął mnie przesympatyczny Pan, który bez problemu pobrał mi krew (z moimi mało widocznymi żyłami niewielu ta sztuka udaje tak bezbłędnie). Cierpliwie odpowiedział na wszystkie pytania dotyczące pakietów i innych kwestii, nie popędzał. Stworzył miłą atmosferę. Jeśli będę miała potrzebę ponownie przepadać się prywatnie, na pewno wybiorę punkt w DG"

 

Patrycja Kaczmarzyk Opinia z www.facebook.com/slakatowice 20 grudnia 2017


Dla Państwa wygody wyniki większości badań można odebrać online logując się na stronę https://wyniki.sla.pl/
Na platformie dostępne będzie także archiwum wyników badań wykonanych w naszym laboratorium, aby w łatwy i czytelny sposób mogli Państwo kontrolować najważniejsze oznaczenia. Do logowania uprawnia Karta Pacjenta wydawana na punkcie pobrań podczas rejestracji.

Jeśli już Państwo u nas byliście to prosimy wypełnić Ankietę Satysfakcji Pacjenta!

 Laboratorium Dąbrowa Górnicza     

ZOBACZ TEŻ:  Gdzie wykonać badania krwi w sobotę?

Zobacz także: