Laboratorium Kędzierzyn- Koźle


4.20 avg. rating (84% score) - 10 votes

Laboratorium Kędzierzyn- Koźle

ul. Czerwińskiego 3 (Zobacz widok od strony ulicy)
tel. 32 416 25 33

Punkt czynny od poniedziałku do piątku w godzinach:
Pobieranie materiału: 7.00 – 11.30
Wydawanie wyników: 7.00 – 12.30
Parking karta osoba niepełnosprawna

Drugi z punktów pobrań ŚLA w Kędzierzynie- Koźlu zlokalizowany jest na ul. Czerwińskiego 3. Znajdziecie nas w budynku położonym na tyłach małego Kościółka pw. Wniebowzięcia NMP. Wejście do budynku jest od strony aresztu, gdzie również znajduje się mały parking dla naszych zmotoryzowanych Pacjentów. W budynku znajduje się również Niepubliczny Zespół Stomatologiczny „Unidental” Sp. z o.o.Laboratorium Kędzierzyn- Koźle

Punkt pobrań krwi istnieje w tym miejscu od 12 lat. Daje możliwość skorzystania z całej oferty badań realizowanych przez Śląskie Laboratoria Analityczne. Ponadto istnieje możliwość zakupu jednego z atrakcyjnych pakietów badań oferowanych przez laboratorium. Na badania nie trzeba się wcześniej umawiać, jest możliwość płatności kartą.

Dla Państwa wygody wyniki większości badań można odebrać online logując się na stronę https://wyniki.sla.pl/
Na platformie dostępne będzie także archiwum wyników badań wykonanych w naszym laboratorium, aby w łatwy i czytelny sposób mogli Państwo kontrolować najważniejsze oznaczenia. Do logowania uprawnia Karta Pacjenta wydawana na punkcie pobrań podczas rejestracji.

Od samego początku punkt pobrań w tym miejscu prowadzi Pani Danuta i… bardzo lubi swoją pracę! W zawodzie analityka Pani Danuta pracuje już 39 rok. Pacjenci bardzo lubią do tego punktu przychodzić, gdyż mogą uzyskać wszystkie odpowiedzi na nurtujące ich pytania dotyczące badań wykonywanych w naszym laboratorium. Ponadto, co równie ważne – mogą liczyć na bardzo profesjonalne i przeprowadzone w miłej atmosferze pobranie krwi. Niektórzy Pacjenci mówią wprost, że „do innego laboratorium nie pójdą”. Również i dzieci są w ogromnej większości zadowolone z przebiegu procesu pobrania krwi. 

Pani Danuta żywo interesuje się tematyką badań laboratoryjnych, potrafi świetnie doradzić. 

„Byłam bardzo zadowolona z obsługi Pani, która pobierała krew, zrobiła to tak delikatnie że nawet nie poczułam ukucia i nie zrobiło mi się słabo 🙂
Polecam ten punkt pobrań.” 

„Pani pracująca w placówce bardzo miła i sympatyczna. Dzięki uprzejmości i miłej rozmowie badanie przebiegło bez zbędnego podenerwowania. Odpowiedzi na moje pytania były wyczerpujące i kompetentne. Jestem bardzo zadowolona z usługi!”

Opinie pochodzą z Ankiety Satysfakcji Pacjenta.

Jeśli byli już Państwo u nas, prosimy o wypełnienie krótkiej Ankiety Satysfakcji Pacjenta

Laboratorium Kędzierzyn- Koźle

Zobacz także: