Laboratorium mikrobiologiczne Katowice


4.19 avg. rating (83% score) - 42 votes

Laboratorium mikrobiologiczne Katowice

ul. Fredry 22 – budynek Ośrodka Medycznego TOMMED /wejście z boku budynku/ (Zobacz widok od strony ulicy)
tel. 32 / 416 25 70 (punkt pobrań)
tel. 32 / 416 25 71 (pracownia mikrobiologiczna)

GODZINY OTWARCIA:
Poniedziałek – Piątek:
Pobieranie materiału: 6.00 – 13.00
Wydawanie wyników: 6.00 – 13.00
Sobota:
Pobieranie materiału: 7.00 – 11.30
Wydawanie wyników: 7.00 – 11.30

Punkt pobrań czynny w sobotę Parking karta senior osoba niepełnosprawna

W 2010 roku Śląskie Laboratoria Analityczne poszerzyły zakres wykonywanej działalności diagnostycznej otwierając Pracownię Mikrobiologii, która mieści się w budynku Ośrodka Medycznego TOMMED w Katowicach na ul. Fredry 22 (I piętro)
W obrębie Pracowni istnieje punkt poboru krwi w kierunku badań analitycznych (wejście znajduje się z boku budynku). Oznacza to, że na miejscu możliwe jest wykonanie wszystkich badań oferowanych przez Śląskie Laboratoria Analityczne. Przed wizytą zachęcamy także gorąco do zapoznania się z ofertą pakietów badań dostępnych w ofercie ŚLA. Korzystając z pakietów można zaoszczędzić nawet do kilkudziesięciu złotych w stosunku do badań zakupionych pojedynczo.Laboratorium mikrobiologiczne Katowice

Ważne jest dla nas, aby moment rejestracji, oczekiwania na pobranie materiału czy odbiór wyniku, nie wiązał się z długim staniem w kolejce, a także odbywał się w przyjemnej i spokojnej atmosferze dla naszych Pacjentów (w szczególności dla dzieci), dlatego w punkcie pobrań wprowadziliśmy biletowy system zarządzania kolejkami. Mamy nadzieję, że dzięki temu rozwiązaniu poszczególne etapy będą następowały sprawnie i szybko – tak, aby odczuli Państwo maksymalny komfort i oszczędność czasu.

Dla Państwa wygody wyniki większości badań można odebrać online logując się na stronę https://wyniki.sla.pl/
Na platformie dostępne będzie także archiwum wyników badań wykonanych w naszym laboratorium, aby w łatwy i czytelny sposób mogli Państwo kontrolować najważniejsze oznaczenia. Do logowania uprawnia Karta Pacjenta wydawana na punkcie pobrań podczas rejestracji.

Do dyspozycji klientów pozostaje duży parking z obu stron przychodni TOMMED. Komunikacja z ul. Fredry również jest bardzo łatwa – punkt pobrań znajduje się w pobliżu skrzyżowania ulic Kościuszki i Armii Krajowej w Katowicach.

W pracowni badania mikrobiologiczne wykonują diagności laboratoryjni (w tym jeden specjalista mikrobiolog) oraz technicy analityki medycznej. W ofercie badań posiadamy także szeroki zakres badań mykologicznych (materiał pobierany i opracowywany jest przez Diagnostę Laboratoryjnego z wieloletnim doświadczeniem w pracy z badaniami mykologicznymi).

Pracownia Mikrobiologii jest bardzo dobrze wyposażona w nowoczesny sprzęt do diagnostyki mikrobiologicznej, wszystko po to by zapewnić wysoką jakość świadczonych przez nas usług. Uczestniczymy w Ogólnopolskim Sprawdzianie Wiarygodności badań w Mikrobiologii POLMICRO organizowanego przez Centralny Ośrodek badań jakości w diagnostyce Mikrobiologicznej (uzyskując bardzo dobre wyniki). Uczestniczymy również w międzynarodowym programie badań porównawczych Labquality.
Wykonujemy badania mikrobiologiczne dla pacjentów indywidualnych, jak i dla jednostek szpitalnych czy poradni specjalistycznych.

Proces rejestracji oraz samego pobrania były na bardzo wysokim poziomie. Czas oczekiwania krótki pomimo długiej kolejki. Personel bardzo uprzejmy, potrafiący dodać otuchy. Pozdrawiam.” 
Źródło: Ankieta Satysfakcji Pacjenta

„Sprawnie, sympatycznie i szybko”
Źródło: Ankieta Satysfakcji Pacjenta

Jeżeli mieli już Państwo okazję nas odwiedzić, prosimy o wypełnienie Ankiety Satysfakcji Pacjenta

Laboratorium mikrobiologiczne Katowice

 

ZOBACZ TEŻ:  Badania krwi Chrzanów

Zobacz także: