PAKIETY BADAŃ LABORATORYJNYCH DLA PRACOWNIKÓW TWOJEJ FIRMY

Od 1991 roku Śląskie Laboratoria Analityczne przebadały łącznie około 10% populacji w Polsce. Za sprawą naszych wyników badań postawiono tysiące diagnoz lekarskich, a wielu ludzi odetchnęło z ulgą, gdy dowiedzieli się, że ich organizm funkcjonuje właściwie. Wyniki naszych badań laboratoryjnych pozwoliły także wielu ludziom podjąć skuteczne działania w celu ochrony swojego zdrowia i życia.

Jeżeli tak jak my uważasz, że profilaktyka zdrowotna jest kluczowa.
Jeśli wiesz, że wykonanie badań laboratoryjnych dla pracowników daje możliwość zmniejszenia długotrwałych zwolnień lekarskich.
Jeśli realnie chcesz postawić na ludzi, z którymi pracujesz i dać im sygnał, że dbasz o ich zdrowie - oferta Śląskich Laboratoriów Analitycznych jest właśnie dla Twojej firmy!

Z pomocą naszych doradców możesz stworzyć pakiety badań dostosowane do potrzeb i możliwości Twojej firmy. Badanie diagnostyczne w kierunku boreliozy odpowie na pytanie czy ta podstępna choroba występuje u badanych. Oznaczenie poziomu witaminy D3 w organizmie określi, jaki jest poziom odporności badanych, a dobranie odpowiedniej suplementacji jeszcze ją poprawi i wzmocni. Zaburzenia pracy tarczycy dają takie objawy, jak m.in.: wzrost masy ciała czy bezsenność, którym po postawieniu odpowiedniej diagnozy można przeciwdziałać. To tylko wycinek badań, które możemy wykonać, a które mają potencjał, aby pozytywnie wpłynąć na zdrowie pracowników Twojej firmy.

Dzięki współpracy ze ŚLA zyskasz:
- profesjonalną pomoc w doborze badań przy tworzeniu pakietów
- możliwość ich różnicowania pod kątem płci czy wieku pracowników
- badania wykonywane bez potrzeby posiadania skierowania od lekarza
- pełne bezpieczeństwo w wykorzystaniu voucherów jedynie przez uprawnione osoby
- możliwość konsultacji wyników z doświadczonym diagnostą laboratoryjnym

Skontaktuj się z nami i wykorzystaj efektywnie budżet na wsparcie pracowników!

"Co roku robię badania różnych parametrów krwi. Korzystałam z punktu już kilka razy. Punkt jest czynny już od 6.00, a wyniki przesyłane są elektroniczne. Jest to ogromna wygoda dla osób pracujących. Przed chwilą przeglądając stronę dowiedziałam się, że również w sobotę można zrobić badanie. Do tej pory nie zwróciłam na to uwagi, gdyż nie przypuszczałam, że również istnieje takie udogodnienie".

/ Wybrana opinia z Ankiety Satysfakcji Pacjenta /

Szeroka oferta badań

Zakres naszych badań laboratoryjnych w pełni zaspokaja potrzeby większości naszych Pacjentów. Od podstawowego badania morfologii do wysokospecjalistycznych oznaczeń autoimmunodiagnostyki.

Wysoka jakość badań

Dokładność i rzetelność wydawanych wyników badań jest dla nas sprawą priorytetową. Korzystamy z nowoczesnego sprzętu laboratoryjnego, aby nasi Pacjenci czuli się bezpiecznie i komfortowo.

Jesteśmy blisko

Dysponujemy aktualnie 51 punktami pobrań, gdzie pracownicy Twojej firmy, po okazaniu specjalnie przygotowanego vouchera, mogą wykonać badania laboratoryjne krwi. Istnieje możliwość odbioru wyników badań drogą elektroniczną.