PANELE ALERGOLOGICZNE

Z uczuleniami zmaga się już niemal co drugi Polak. W ciągu ostatnich kilkudziesięciu lat liczba alergików wzrosła o ok. 20%. W czerwcu skorzystaj z naszej oferty specjalnej na panele alergologiczne. Za wybrany panel 10-alergenowy zapłacisz tylko 69 złotych (do ceny doliczyć należy 2 zł za pobranie materiału).

Panele: MIESZANY/PEDIATRYCZNY (27 alergenów), POKARMOWY (20 alergenów) oraz WZIEWNY (ODDECHOWY) (20 alergenów) - każdy w cenie 99 zł

Panele 10-alergenowe: TRAWY i CHWASTY, DRZEWA, ALERGENY DOMOWE, ZWIERZĘTA, NABIAŁ i ORZECHY, OWOCE, MIĘSO i MĄKA, WARZYWA,
MLEKO (6 alergenów)
- każdy w cenie 69 zł

Prognozy również nie napawają optymizmem - w ciągu kilku lat na alergię możemy cierpieć już wszyscy. Każdy może być alergikiem, w każdym wieku. Wpływ na to może mieć również otoczenie, środowisko oraz nałogi. Objawy zwiastujące uczulenie nie są wcale takie oczywiste. Niejednokrotnie mogą nam się mylnie kojarzyć z przeziębieniem. Uczulić nas może praktycznie wszystko - od poszczególnych pokarmów, aż do pyłków roślin.

ALERGENY WZIEWNE - łatwo przedostają się do dolnych dróg oddechowych. Większość ma charakter całoroczny, ale z okresami nasilonego stężenia w powietrzu. Najczęściej uczulają: roztocza, zarodniki grzybów pleśniowych, alergeny zwierząt (głównie kotów, psów, drobnych gryzoni, np. świnek morskich), pyłki roślin (trawy, chwasty, drzewa).
Najczęściej uczulającymi ALERGENAMI POKARMOWYMI są: białka mleka krowiego, białka jaja kurzego, ryby, skorupiaki i mięczaki, orzeszki arachidowe i soja oraz pszenica.
Potrzebujesz więcej informacji?
>> KLIKNIJ i ZAMÓW ROZMOWĘ <<
Oddzwonimy do Ciebie w 28 sekund!

"Jeszcze nie spotkałam się z taką miłą i fachową obsługą. Pobranie krwi mistrzowskie. Na pewno tam wrócę i polecam z całego serca"

/ Wybrana opinia z Ankiety Satysfakcji Pacjenta /

Rutynowe pobranie krwi 💉

Do skorzystania z oferty badań alergologicznych wystarczy rutynowe pobranie krwi. Panele pomocne są w diagnozie większości alergii, na przykład pokarmowej, sezonowo występującej alergii na pyłki, całorocznej na składowe kurzu domowego lub zwierzęta.

Ważne badania ❗

Jeśli zaobserwujesz u siebie następujące objawy: wysypka, świąd, nudności, bóle brzucha, duszności, kaszel, katar sienny - warto wykonać badania alergologiczne. Stanowią one alternatywę dla testów skórnych, nie narażają jednak Pacjenta na kontakt z potencjalnie groźnym alergenem.

Blisko Ciebie 🏦

Badania można wykonać w każdym punkcie pobrań Śląskich Laboratoriów Analitycznych. Nie ma konieczności wcześniejszej rezerwacji. Staramy się, aby zapewnić krótki czas oczekiwania na pobranie krwi. Istnieje możliwość zapłaty za badania kartą płatniczą.