PAKIET BADAŃ W KIERUNKU ANEMII

Prowadzisz zdrowy tryb życia i prawidłowo się odżywiasz, a mimo to czujesz zmęczenie, apatię i obniżenie koncentracji? Sprawdź czy nie występuje u Ciebie anemia! Tylko w lipcu pakiet czterech oznaczeń: MORFOLOGIA, WITAMINA B12, ŻELAZO, FERRYTYNA - wykonasz z nami w specjalnej cenie 59 zł (do ceny doliczyć należy 2 zł za pobranie materiału).

Anemia (niedokrwistość) początkowo może objawiać się jedynie złym samopoczuciem, ogólnym osłabieniem, bladością skóry i wypadaniem włosów. Często występuje u dzieci, kobiet i osób starszych. Może być skutkiem wielu chorób np. przewlekłych zakażeń bakteryjnych, pasożytniczych i grzybiczych, nowotworów złośliwych czy chorób reumatycznych.

Badania wchodzące w skład pakietu pozwolą sprawdzić czy występuje anemia
i ustalić jej prawdopodobną przyczynę:Potrzebujesz więcej informacji?
>> KLIKNIJ i ZAMÓW ROZMOWĘ <<
Oddzwonimy do Ciebie w 28 sekund!

  • Cena pakietu: 59 zł + 2 zł pobranie materiału (lipiec 2018 r.)
  • Czas oczekiwania na wynik: 1 dzień roboczy
  • 51 punktów pobrań, w których można wykonać badania


"Jestem bardzo zadowolona. Często korzystam z tego laboratorium i uważam, że jest godne polecenia. Bardzo miła i profesjonalna obsługa, dogodne godziny przyjęć, brak długich kolejek, świetnie że można wykonać badania również w sobotę, wygoda otrzymywania wyników drogą mailową. Jednym słowem SUPER".

/ Wybrana opinia z Ankiety Satysfakcji Pacjenta /

Rutynowe pobranie krwi 💉

Do wykonania pakietu badań diagnostycznych w kierunku anemii wystarczy rutynowe pobranie krwi. Na badanie należy przyjść na czczo. Okres oczekiwania na wynik wynosi tylko jeden dzień roboczy. Odwiedź najbliższy punkt pobrań i skorzystaj z naszej oferty specjalnej!

Ważne badania ❗

Pakiet obejmuje badania konieczne w diagnostyce anemii. Skierowany jest do osób podejrzewających u siebie to schorzenie lub obserwujących takie objawy jak m.in.: osłabienie, bladość skóry, łamliwość włosów i paznokci, zaburzenia rytmu serca czy niskie ciśnienie krwi.

Blisko Ciebie 🏦

Badania można wykonać w każdym punkcie pobrań Śląskich Laboratoriów Analitycznych. Nie ma konieczności wcześniejszego umawiania się, za badanie można zapłacić kartą płatniczą. Istnieje możliwość otrzymania wyników badań drogą elektroniczną.