Misja Dieta


3.50 avg. rating (74% score) - 2 votes

Misja Dieta- nowy projekt Śląskich Laboratoriów Analitycznych

Miło nam poinformować, że już 2 września 2016 r. ruszy nasz nowy projekt- Misja Dieta. Dla naszych stałych i przyszłych Klientów to bardzo ważna wiadomość oznaczająca konkretne korzyści!

Misja Dieta

Skąd pomysł na Misja Dieta?

Zauważyliśmy, że wielu z naszych Klientów wykonuje badania laboratoryjne po to aby być bardziej świadomymi swojego zdrowia oraz posiłkować się wynikami badań w rozmowach ze swoimi dietetykami czy trenerami personalnymi. Wychodzimy naprzeciw tym oczekiwaniom, tak abyście mogli otrzymać kompleksową usługę (badania, dietetyk, itd.) w jednym miejscu. Do tego służy projekt Misja Dieta.

W naszej siedzibie w Katowicach adaptowaliśmy nowe pomieszczenie i przystosowaliśmy je do pracy dietetyka. Nawiązaliśmy współpracę z dietetykiem– profesjonalistką z odpowiednim wykształceniem i doświadczeniem. Posiadamy także wysokiej klasy analizator składu ciała.

Czym jest Misja Dieta?

Warto podkreślić, że nie jest to projekt adresowany jedynie do osób zmagających się z nadwagą. Projekt nazwaliśmy Misja Dieta gdyż chcemy pomagać naszym Klientom w dotarciu do mety, na której to będą się lepiej, witalniej czuć. Misji jest 5 i są one adresowane dla osób dorosłych, dzieci oraz kobiet planujących ciążę, będących w niej lub już w okresie karmienia.

Każdy Klient, który będzie wykonywał badania w punkcie pobrań na ul. Żelaznej 1 oraz otrzyma voucher na bezpłatny pomiar na analizatorze składu ciała (cena tej usługi w niektórych gabinetach sięga 40 zł). Następnie zaproponujemy naszym Klientom godzinne spotkanie z dietetykiem Misja Dieta w umówionym już terminie. Takie spotkanie kosztuje 149 zł a nabywca otrzymuje w jego cenie kupon na pakiet badań laboratoryjnych o wartości 97 zł! (co czyni tę ofertę jedną z najkorzystniejszych na rynku).

Jak wygląda I wizyta ze specjalistą od żywienia?

Podczas wizyty analizowane są wyniki badań laboratoryjnych (pod kątem żywieniowym), omawiana jest analiza składu ciała, tworzony wywiad dot. odżywiania czy aktywności fizycznej. Finalnie formułowane są wskazówki, mówiące o tym na co w swoim sposobie odżywiania warto zwrócić uwagę. Dietetyk proponuje także ułożenie planu żywienia i zaplanowanie dalszych wizyt kontrolnych czy dodatkowych badań.

 

Misja Dieta

 

 

Misja Dieta