Ogłoszenie wyników drugiej edycji konkursu


5.00 avg. rating (96% score) - 3 votes

Ogłoszenie wyników drugiej edycji Konkursu – „Podziel się z nami swoją historią i wygraj pakiet badań za 1 zł!”

Bardzo dziękujemy za tak liczny udział w drugiej edycji naszego Konkursu. Również i tym razem nie zawiedliście i otrzymaliśmy bardzo dużo zgłoszeń. Duża część Waszych nadesłanych historii, związanych z wykonaniem w naszym laboratorium badań, bardzo nas wzruszyła, a niektóre nawet rozbawiły.

Komisja z ciekawością przeczytała wszystkie opowiedziane historie. Nie było łatwo wybrać tych pięć najciekawszych, dlatego jury zdecydowało się przyznać jeszcze dwie nagrody specjalne w postaci drobnych upominków rzeczowych.

Poniżej podajemy listę piątki Laureatów drugiej edycji Konkursu, którzy wygrali pakiet badań laboratoryjnych o wartości prawie 210 zł w cenie 1 zł!

Ogłoszenie wyników konkursu (II edycja)

1. Lidia K.
2. Kamila C.
3. Julia S.
4. Sabina M.
5. Klaudia P.

Wyróżnienie otrzymują:

1. Beata P.
2. Ewa G.

Laureaci zostaną powiadomieni o wygranej drogą elektroniczną. W wiadomości podamy również dalsze wskazówki, jak można zrealizować nagrodę.

Wybrane historie, nie tylko te nagrodzone, zostaną wkrótce opublikowane na naszej stronie, a w kolejnych piątkowych cyklach będziemy je publikować na naszym firmowym facebook’u (https://www.facebook.com/slakatowice/). Zachęcamy zatem do śledzenia naszego funpage’a.

Liczymy na to, że Wasze historie zmotywują inne osoby, aby zacząć dbać o swoje zdrowie i regularnie wykonywać profilaktyczne badania laboratoryjne!

JESZCZE RAZ WSZYSTKIM BARDZO DZIĘKUJEMY ZA UDZIAŁ W KONKURSIE, A LAUREATOM OCZYWIŚCIE GRATULUJEMY! 👏