Pakiety badań

Ogłoszenie wyników naszego konkursu

Ogłoszenie wyników naszego konkursu – “Podziel się z nami swoją historią i wygraj pakiet badań za 1 zł!”

Bardzo dziękujemy za tak liczny udział w naszym konkursie. Nie spodziewaliśmy się, aż tylu nadesłanych zgłoszeń.
Wiele Waszych opowiedzianych historii, związanych z wykonaniem w naszym laboratorium badań, bardzo nas wzruszyły, a część z nich nawet rozbawiła.

Komisja z ciekawością przeczytała wszystkie Wasze historie i niezwykle trudno było jej wybrać jedynie tych pięć najciekawszych… dlatego jury jednogłośnie zdecydowało się przyznać jeszcze dwie nagrody specjalne w postaci drobnych upominków rzeczowych.

Poniżej podajemy listę piątki Laureatów Konkursu, którzy wygrali pakiet badań laboratoryjnych o wartości prawie 200 zł w cenie 1 zł!

Ogłoszenie wyników naszego konkursu

1. Gabriela K.
2. Joanna L.
3. Marta P.
4. Katarzyna K.
5. Beata P.

Wyróżnienie otrzymują:

1. Katarzyna Ś.
2. Monika W.

Laureaci zostaną powiadomieni o wygranej drogą elektroniczną. W wiadomości podamy również dalsze wskazówki, jak można odebrać nagrodę.

Wybrane historie, nie tylko te nagrodzone, zostaną wkrótce opublikowane na naszej stronie, a w kolejnych piątkowych cyklach będziemy je publikować na naszym firmowym facebook’u (https://www.facebook.com/slakatowice/). Zachęcamy zatem do śledzenia naszego funpage’a.

Liczymy na to, że Wasze historie zmotywują inne osoby, aby zacząć dbać o swoje zdrowie i regularnie wykonywać profilaktyczne badania laboratoryjne!

JESZCZE RAZ WSZYSTKIM BARDZO DZIĘKUJEMY ZA UDZIAŁ W KONKURSIE, A LAUREATOM OCZYWIŚCIE GRATULUJEMY! 👏