Pakiet badań o wartości 97 zł za złotówkę. To możliwe!


5.00 avg. rating (94% score) - 2 votes

Czym jest projekt Misja Dieta

Bardzo wielu naszych Klientów wykorzystuje wyniki badań laboratoryjnych do tego aby podejmować świadome decyzje żywieniowe (w konsultacji z dietetykami) i te związane ze zdrowym stylem życia. Projekt Misja Dieta powstał po to, aby w jednym miejscu, oszczędzając swój czas, móc dowiedzieć się więcej o tym jaka jest aktualna kondycja naszego organizmu (analiza składu ciała, wyniki badań laboratoryjnych w odniesieniu do kwestii żywieniowych) oraz jakie działania warto podjąć aby czuć się jeszcze lepiej. Projekt szerzej opisaliśmy w tym wpisie

Pakiet badań o wartości 97 zł za złotówkę. To możliwe

Co można zyskać?

Warto odwiedzić nas osobiście na ul. Żelaznej 1 w Katowicach (III piętro, pokój 317) i skorzystać z bezpłatnej analizy składu ciała. Do końca września 2016 r. pomiary odbywają się codziennie w godzinach 7:00-15:00. Analiza odpowie m.in. na pytania o wiek metaboliczny organizmu czy zawartość tkanki tłuszczowej i mięśniowej. Zaznaczamy jednak, że projekt nie jest skierowany tylko dla osób cierpiących na nadwagę ale dla wszystkich, którzy chcą się lepiej czuć w swoim ciele. 

Pakiet badań o wartości 97 zł za złotówkę. To możliwe!

Po analizie składu ciała i wstępnych wnioskach, które wyciągniemy zdecydują Państwo czy chcą się umówić się na godzinną wizytę z naszym specjalistą od żywienia. Wartość takiej wizyty to 148 zł i w tej cenie otrzymuje się bon na zakup pakietu badań laboratoryjnych w Śląskich Laboratoriach Analitycznych. Pakiet zawiera w sobie badania o wartości 97 zł a realizacja bonu to jedynie złotówka! Tym samym nasi Klienci zyskują kompleksowy pakiet badań w rewelacyjnej cenie oraz profesjonalną wizytę z doświadczonym specjalistą ds. żywienia. Badania wchodzące w skład pakietu to:

  • morfologia
  • glukoza
  • lipidogram (cholesterol całkowity, HDL, LDL, trójglicerydy)
  • AlAT
  • AspAT
  • kreatynina
  • kwas moczowy
  • jonogram (sód, potas, chlorki)
  • żelazo
  • magnez

Podczas wizyty wyniki powyższych parametrów są omawiane pod kątem żywieniowym. Ponadto dokładnie analizowane są pomiary składu ciała, przeprowadzany jest wywiad żywieniowy oraz układane są pierwsze sugestie. Na pierwszej wizycie Klient otrzymuje także teczkę z najważniejszymi informacjami. 

Uważamy, że wyniki badań laboratoryjnych są konieczne gdy profesjonalny dietetyk chce ułożyć skrojony na miarę plan żywieniowy. Dlatego Klienci Misji Dieta mogą także liczyć na korzystne warunki przy zakupie innych, wybranych badań w Śląskich Laboratoriach Analitycznych. 

Dalsze korzyści poznasz kontaktując się z nami pod numerem telefonu: 722 185 080 lub wchodząc na www.misjadieta.pl

button (40)

 

 

 

 

Zobacz także: