Bez kategorii

Podziel się swoimi przemyśleniami i wygraj oryginalny kalendarz!

By 21 grudnia 2015 No Comments

Dlaczego warto dbać o zdrowie?

Uważamy, że to pytanie powinien zadać sobie każdy. Teraz chcemy, abyście podzielili się z nami swoimi przemyśleniami i zyskali możliwość otrzymania pięknego i oryginalnego kalendarza! Weźcie udział w naszej zabawie i zmotywujcie innych do profilaktycznego dbania o swoje zdrowie. A zbliża się Nowy Rok- czas stawiania przed sobą nowych wyzwań. 

Jak wziąć udział w zabawie?

1. Napiszcie komentarz pod naszym postem na Facebooku. Komentarz ma zachęcić innych do aktywnego dbania o zdrowie

button (21)

2. Poproście swoich bliskich o to aby dali like’a Waszemu komentarzowi. 

3. Osiem osób, których komentarze będą miały największą ilość polubień otrzyma od nas wyjątkowy kalendarz!

4. Wyniki podsumujemy 30 grudnia 2015 r. i wtedy też za pomocą wiadomości na Facebooku poinformujemy zwycięzców jak można odebrać kalendarz. 

Zapraszamy także do zapisania się do naszego newslettera

[newsletter]

 

Kalendarze są autorstwa firmy Sysmex, z którą współpracujemy w zakresie badań hematologicznych. W każdym miesiącu przedstawione są wyniki różnych przypadków medycznych. 

Poniżej wybrane grafiki z roku 2015. Posiadanie takiego kalendarza na pewno zaciekawi i zaintryguje Waszych znajomych. Zapraszamy więc do naszej zabawy!

 

ScientCal2015_07_1280x1024 ScientCal2015_08_1280x1024 ScientCal2015_11_1280x1024

 

Sysmex Corporation od 1978 roku produkuje i sprzedaje na całym świecie innowacyjny sprzęt diagnostyczny. Dzięki swoim produktom z zakresu hematologii, koagulologii, analityki moczu i oprogramowania laboratoryjnego, Sysmex należy do wiodących firm w branży diagnostyki in-vitro. Od wielu lat marka Sysmex uchodzi za synonim innowacyjności i niezawodności produktów i usług.
Jako firma zorientowana na Klientów, kładziemy wielki nacisk na wysoką jakość naszego doradztwa i serwisu. Chcemy w ten sposób wnieść swój wkład w rozwój polskiej służby zdrowia, niemożliwy bez właściwej diagnostyki in-vitro.

Więcej na: http://www.sysmex.pl/