Diagnosta Laboratoryjny do nowo otwieranego laboratorium w Pabianicach

W związku z rozwojem firmy, do naszego nowo otwieranego laboratorium,
prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Diagnosta Laboratoryjny

Miejsce pracy: PABIANICE

Czy cenisz – tak jak my – etykę w działaniu, otwartość i uczciwość w relacjach ze współpracownikami? Chcesz się systematycznie rozwijać, poznawać najnowsze technologie diagnostyki laboratoryjnej i pracować na wysokiej jakości sprzęcie medycznym? Nie czekaj dłużej, zaaplikuj i dołącz do naszego zespołu! Nasi diagności to doświadczeni specjaliści, którzy każdego dnia dbają o ludzkie zdrowie wydając wiarygodne wyniki badań przy zachowaniu najwyższych standardów jakości.

Zakres obowiązków:

  • Przeprowadzanie badań laboratoryjnych materiału biologicznego oraz ich autoryzacja
  • Praca z laboratoryjnym systemem informatycznym (LIS)

Wymagania:

  • Aktualne prawo wykonywania zawodu Diagnosty Laboratoryjnego (PWZDL)
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe
  • Doskonała organizacja pracy i chęć ciągłego rozwoju zawodowego

Oferujemy:

  • atrakcyjny system wynagradzania
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pracę na innowacyjnej aparaturze wykorzystującej technologie laboratoryjne renomowanych firm
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych organizowanych przez pracodawcę
  • zachęcający pakiet benefitów, w tym: wysokie zniżki na badania laboratoryjne dla Ciebie oraz Twojej najbliższej rodziny, ubezpieczenie grupowe, program rekomendowania pracowników, pakiety świadczeń socjalnych oraz możliwość uczestniczenia w inicjatywach dobroczynnych
  • a także: karta MultiSport