0

Diagnosta Laboratoryjny – Zgierz

W związku z rozwojem firmy, prowadzimy rekrutację na stanowisko:

DIAGNOSTA LABORATORYJNY

Miejsce pracy: ZGIERZ (ul. H. Dąbrowskiego 6)

Oferujemy:

  • Praca w prężnie działającym zespole naszego Laboratorium Satelitarnego
  • Atrakcyjny system wynagradzania
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych organizowanych przez pracodawcę
  • Komplet narzędzi niezbędnych do efektywnego wykonywania pracy
  • Zachęcający pakiet benefitów, w tym: wysokie zniżki na badania laboratoryjne dla Ciebie oraz Twojej najbliższej rodziny, ubezpieczenie grupowe, program rekomendowania pracowników, pakiety świadczeń socjalnych oraz możliwość uczestniczenia w inicjatywach dobroczynnych
  • A także: karta MultiSport

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie badań materiału biologicznego pobranego od pacjentów
  • dokładna analiza i interpretacja otrzymanych wyników
  • obsługa sprzętu medycznego
  • obsługa LIS

Oczekiwania:

  • warunek konieczny wykształcenie wyższe, Prawo Wykonywania Zawodu (PWZDL warunek konieczny)
  • umiejętności pracy w zespole, nawiązywania kontaktów z ludźmi i rozwiązywania problemów, komunikatywności
  • dokładności, umiejętności radzenia sobie w sytuacjach stresowych
  • dyspozycyjności, samodzielności oraz dyscypliny wewnętrznej
Sprawdź ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb