DIAGNOSTA LABORATORYJNY – ZGIERZ

Do naszego nowo otwieranego LABORATORIUM  w ZGIERZU

Zatrudnimy:

DIAGNOSTĘ LABORATORYJNEGO

Miejsce pracy: ZGIERZ

Aplikacje prosimy nadsyłać na adres mailowy: rekrutacja@sla.pl

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie badań biochemicznych, immunochemicznych, hematologicznych i z zakresu analityki ogólnej
  • rejestrowanie próbek
  • obsługa systemu laboratoryjnego
  • przestrzeganie procedur wewnętrznych
  • współpraca z zespołem laborantów

Wymagania:

  • aktualnego prawa wykonywania zawodu (PWZDL)
  • umiejętności pracy w zespole, nawiązywania kontaktów z ludźmi i rozwiązywania problemów, komunikatywności
  • dokładności, umiejętności radzenia sobie w sytuacjach stresowych
  • dyspozycyjności, samodzielności oraz dyscypliny wewnętrznej

Oferujemy:

  • atrakcyjny system wynagradzania
  • stabilne zatrudnienie w firmie z tradycjami
  • możliwość ciągłego rozwoju
  • udział w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę
  • ciekawe wyzwania zawodowe
  • pakiet benefitów pracowniczych takich jak:
  • zniżki na badania laboratoryjne
  • fundusz socjalny
  • karty MultiSport