fbpx

Kierownik ds. sprzedaży

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy prowadzimy rekrutację na jedno z kluczowych stanowisk:

KIEROWNIK DS. SPRZEDAŻY

Miejsce pracy: Katowice

Zakres obowiązków:

  • Efektywne zarządzanie podległym zespołem handlowców (określanie celów, delegowanie i realizacja zadań)
  • Planowanie i realizacja sprzedaży świadczonych usług w kanale B2B
  • Negocjowanie warunków handlowych z klientami
  • Inicjowanie projektów usprawniających funkcjonowanie działu sprzedaży
  • Utrzymywanie relacji z kluczowymi klientami
  • Nadzór nad poprawnością zawieranych umów

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe
  • minimum 3-letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem handlowców
  • znajomość branży medycznej będzie dodatkowym atutem
  • umiejętności negocjacyjne
  • dokładność, sumienność
  • bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność zarządzania zespołem

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • stanowisko w firmie działającej w rozwojowej, stabilnej branży
  • miłą atmosferę pracy
  • atrakcyjny pakiet socjalny, możliwość skorzystania z karty Multisport i zniżek na badania laboratoryjne