fbpx

Kierownik Laboratorium Częstochowa

badaj.to Sp. z o.o. czyli Śląskie Laboratoria Analityczne to renomowana firma, działająca na rynku medycznym od 1991 roku, współpracująca z ponad 400 współpracownikami i posiadająca swoje placówki w blisko 100 lokalizacjach.

Świadczymy profesjonalne usługi laboratoryjne dla placówek medycznych oraz pacjentów indywidualnych na terenie województwa śląskiego, małopolskiego, opolskiego i łódzkiego oferując im wsparcie a także wysoką jakość, dokładność i rzetelność wydawanych wyników.

Nieustannie rozwijamy swoje laboratoria wyposażając je w nowe specjalistyczne aparaty oraz zatrudniając profesjonalnych i wykwalifikowanych diagnostów laboratoryjnych.

Zakres obowiązków:

  • Kompleksowe zarządzanie oraz koordynacja pracy laboratorium.
  • Zarządzanie podległym zespołem pracowników.
  • Zapewnienie ciągłości oraz nadzór nad wykonywanymi badaniami laboratoryjnymi.
  • Nadzór i realizacja procesów diagnostycznych.
  • Interpretacja i autoryzacja wyników przeprowadzonych badań laboratoryjnych.
  • Wdrażanie nowych metod diagnostycznych i rozwój laboratorium
  • Nadzór nad obsługą aparatury medycznej.
  • Nadzór nad prowadzoną w laboratorium dokumentacją laboratoryjną zgodnie z przyjętym systemem jakości.
  • Nadzór nad przestrzeganiem procedur wewnętrznych.

Wymagania:

  • aktualne prawo wykonywania zawodu diagnosty laboratoryjnego
  • specjalizacja z medycyny diagnostyki laboratoryjnej
  • minimum 5-letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku kierownika laboratorium
  • umiejętność zarządzania czasem
  • otwartość na innowacje
  • umiejętność zarządzania zespołem

Oferujemy:

  • atrakcyjny system wynagradzania
  • stabilne zatrudnienie w firmie z tradycjami
  • możliwość ciągłego rozwoju
  • udział w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę
  • pakiet benefitów pracowniczych w tym zniżki na badania