fbpx

Kierownik Regionalny

Główne obowiązki:

  • utrzymanie najwyższej jakości usług w Punktach Pobrań na podległym terenie
  • bezpośredni nadzór i kontrolę nad wyznaczonymi Punktami oraz personelem w nich pracującym
  • szkolenie oraz motywowanie personelu
  • nadzór nad dokumentacją związaną z prowadzonymi Punktami
  • wdrażanie procedur obowiązujących w Spółce
  • budowanie oraz utrzymywanie dobrych, długofalowych relacji z Personelem
  • współpracę z działem HR w procesie rekrutacji
  • współpracę z innymi działami firmy
  • wsparcie w zapewnieniu ciągłości pracy Punktów Pobrań

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe- medyczne (warunek konieczny)
  • łatwość w nawiązywaniu i podtrzymywaniu kontaktów interpersonalnych
  • prawo jazdy kat. B
  • orientacja na najwyższą jakość
  • chęć zdobywania fachowej wiedzy
  • silna motywacja do osiągania sukcesów zawodowych
  • wysoka kultura osobista

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • atrakcyjną, stałą stawkę wynagrodzenia + system premiowy
  • zniżki na badania laboratoryjne dla Ciebie i Twoich bliskich
  • profesjonalny pakiet szkoleń, który przygotuje Cię do samodzielnej pracy
  • przyjazną atmosferę i dużo uśmiechu każdego dnia
  • dofinansowanie do karty Multisport