fbpx

Knurów Punkt pobrań zatrudni personel medyczny

W związku z dynamicznym rozwojem firmy prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Pielęgniarka, położna, ratownik medyczny lub technik analityki medycznej

 PUNKT POBRAŃ KNURÓW

Zakres obowiązków:

  • pobieranie krwi i materiału od pacjentów
  • rejestracja pacjentów
  • dbałość o ich profesjonalną obsługę

Od kandydata oczekujemy:

  • aktualnego prawa wykonywania zawodu
  • mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • umiejętności korzystania z komputera
  • umiejętności pracy w zespole, nawiązywania kontaktów z ludźmi i rozwiązywania problemów, komunikatywności
  • dokładności, umiejętności radzenia sobie w sytuacjach stresowych
  • samodzielności oraz dyscypliny wewnętrznej

Oferujemy:

  • stała stawka wynagrodzenia + atrakcyjny system premiowy
  • praca jedynie w godzinach porannych
  • elastyczne podejście – możesz pracować 5 lub 6 dni w tygodniu ale chętnie podejmiemy współpracę jeśli Twoja dyspozycyjność jest mniejsza
  • zniżki na badania laboratoryjne dla Ciebie i Twoich bliskich
  • profesjonalny pakiet szkoleń, który przygotuje Cię do samodzielnej pracy
  • korzystna dla Ciebie forma zatrudnienia: umowa o pracę, umowa zlecenie lub kontrakt
  • przyjazną atmosferę i dużo uśmiechu każdego dnia
  • dofinansowanie do karty Multi-sport