fbpx

Rybnik Mobilny Punkt pobrań zatrudni personel medyczny

W związku z dynamicznym rozwojem firmy prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Pielęgniarka, położna, ratownik medyczny lub technik analityk

 RYBNIK MOBILNY PUNKT POBRAŃ

Zakres obowiązków:

  • pobieranie krwi i materiału w domu pacjenta
  • rejestracja pacjentów
  • dbałość o profesjonalną obsługę pacjenta

Wymagania:

  • aktualnego prawa wykonywania zawodu
  • doświadczenia zawodowego przy pobieraniu materiału od dzieci i dorosłych
  • prawo jazdy kat. B
  • komunikatywności, zorientowania na klienta
  • skrupulatności i cierpliwości w realizacji codziennych zadań
  •  chęci do zdobywania nowej wiedzy

Oferujemy:

  • stała stawka wynagrodzenia + atrakcyjny system premiowy
  • praca jedynie w godzinach porannych
  • elastyczne podejście – możesz pracować 5 lub 6 dni w tygodniu ale chętnie podejmiemy współpracę jeśli Twoja dyspozycyjność jest mniejsza
  • zniżki na badania laboratoryjne dla Ciebie i Twoich bliskich
  • profesjonalny pakiet szkoleń, który przygotuje Cię do samodzielnej pracy
  • korzystna dla Ciebie forma zatrudnienia: umowa zlecenie lub kontrakt
  • przyjazną atmosferę i dużo uśmiechu każdego dnia