fbpx

Specjalista ds. kadr i płac

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie dokumentacji kadrowej
  • sporządzanie list płac, rozliczeń podatkowych oraz rozliczeń ubezpieczeń społecznych i zdrowotnych
  • naliczanie wynagrodzeń dla pracowników zatrudnionych na umowę o pracę oraz umowy cywilnoprawne
  • sporządzanie deklaracji podatkowych, ZUS, PFRON, PPK
  • rozliczanie czasu pracy oraz ewidencji urlopów
  • tworzenie zaświadczeń na potrzeby pracowników
  • rozliczanie benefitów przysługującym pracownikom
  • tworzenie raportów i zestawień

Wymagania:

  • znajomość prawa pracy, przepisów podatkowych, ubezpieczeń społecznych
  • minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe na analogicznym stanowisku
  • znajomość programu kadrowo – płacowego ENOVA (będzie dodatkowym atutem)
  • znajomość pakietu MS Office – zwłaszcza MS Word i Excel
  • skrupulatność, dokładność oraz dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • atrakcyjny system wynagradzania
  • stabilne zatrudnienie w firmie z tradycjami
  • możliwość ciągłego rozwoju
  • udział w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę
  • pakiet benefitów pracowniczych w tym zniżki na badania